Kolizja przy przejściu dla pieszych na Piłsudskiego w Piotrkowie

ePiotrkow Piątek, 15 marca 201930 10986
Trzy samochody osobowe uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w piątkowy wieczór w al. Piłsudskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Kiepsko rozpoczął się weekend dla trzech kierowców, którzy w piątek przed 19 byli uczestnikami zderzenia w okolicach aktywnego przejścia dla pieszych nieopodal wiaduktu kolejowego w al. Piłsudskiego. Kolizja przytrafiła się kierującym samochodami: ford, opel oraz nissan. 

 

Na miejscu doszło też do niewielkiego wycieku płynów eksploatacyjnych, ale odpowiednie służby zajęły się ich usunięciem z jezdni.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość123 ~gość123 (Gość)17.03.2019 11:42

Wystarczy postawić fotoradar i okaże się że mało który jeździ z dozwoloną prędkością. Ten odcinek drogi to wyścigi.

30


gość ~gość (Gość)16.03.2019 22:52

W terenie zabudowanym mam obowiązek(prawo) jechać 50km/h o ile znaki pionowe nie nakazują inaczej. Przed przejściem dla pieszych mam obowiązek zachować szczególną ostrożność...A nie zwolnić do 20km/h.!!! Ja to rozumiem...Ale czy pieszy też?

20


gość ~gość (Gość)16.03.2019 16:09

Dla wielu kierowców pojawienie się pieszego na pasach jest wielce zaskakujące. A pamiętajmy że pieszym może być dziecko, osoba starsza lub schorowana która może nie potrafi dobrze ocenić prędkość i odległość. Nie to co my osoby z prawkiem. Więcej ograniczonego zaufania i szacunku dla życia. Ostatnio mi do przejścia dla piszych rowerkiem zbliżało się dziecko ok 8 lat. Już za wczasu spodziewałem się że może mi wyjechać pod samo auto. Zwolniłem więc znacznie żeby gwałtownie nie chamować. I jak przewidziałem dziecko bez upewnienia wyjechało na pasy. Ale ja bez problemu zatrzymałem się przed zebrą. Nigdy bym sobie nie darował że zabiłem dziecko.

71


gość ~gość (Gość)16.03.2019 10:31

A morze zrobic w tym miejscu kładkę dla pieszych

14


gość ~gość (Gość)15.03.2019 22:10

Do -xx Gość
Zbliżając się do przejścia dla pieszych, a tym bardziej interaktywnego jak niedawno zrobiono tam, to kierujący wszyscy mają obowiązek zachować szczególną ostrożność, zwolnić i zatrzymać się, kiedy piesi oczekują przy migających światłach!
A ci którzy pędzą na dwóch pasach i prześcigają się swoimi furami, który pierwszy, są zwykłymi bandytami i piratami drogowymi, nie mającymi szacunku do pieszych i przepisy ruchu drogowego mają w głębokim poważaniu z tylu....
Kierowca MZK...

151


gość ~gość (Gość)16.03.2019 10:00

Się nauczyć jeździć trzeba ostatnio sam bym miał tam kolizję bo jadąc za Panem lewym pasem zachciało mu się przypuszczenia pieszego z prawej strony gdzie na pasie prawym auto było jeszcze daleko . I tak się zastanawiał kierowca aż się zatrzymał gwałtownie dobrze że uciekła na prawy pas bo bym się cudownie wpasowal w jego tyl

25


X2 ~X2 (Gość)16.03.2019 09:44

Szczególnie wieczorem piesi winni uważać a nie lezą jak te kury bo to raz takie sytuacje w dzień były a wieczorem pieszy jak wypada z za krzaków to dla kierowcy jest niespodzianka szczególnie jak znajduje się już blisko przejścia a wystarczy ,ze widząc pieszego przyhamuje i wpadają auta na siebie i prędkość nie ma tu żadnego znaczenia. Sam dużo jeżdżę po kraju ale pieszy musi pamiętać o jednym nigdy nie wchodzi się na pasy tuż przed pojazdem dla bezpieczeństwa własnego jak i aut jadących drogą

62


gość ~gość (Gość)16.03.2019 08:36

Na tym przejściu są założone światełka więc jeżeli widzi osobe na przejściu musi zwolnić i ją przepuścić. Wypadki po raz setny z kolei a policja nic z tym nie robi...

22


gość ~gość (Gość)16.03.2019 06:48

Efekt 500 plus

27


Obserwator PT ~Obserwator PT (Gość)15.03.2019 23:19

A ja zauważyłam już wielokrotnie, że m. in. przed tym przejściem zwalniają tylko kierowcy na rejestracjach z dużych miast. Natomiast miejscowi raczej udają, że tego przejścia nie ma czy nie widzą go. Trudno powiedzieć. Generalnie tubylcy jeżdżą źle i po chamsku.

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat