Kolizja przy Lidlu. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!

ePiotrkow Poniedziałek, 19 listopada 201815 14807
Do kolizji drogowej doszło w poniedziałek wieczorem na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Przy Lidlu zderzyły się dwie osobówki - ford i audi. Jak poinformowała nas oficer prasowy komendy policji w Piotrkowie, na szczęście była to tylko kolizja, nikt nie został ranny. 

 

Warunki na drogach są trudne. Kierowcy, bądźcie ostrożni! 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.11.2018 14:38

Dziś jadąc do pracy rano na obwodnicy leżała rozjechana sarna, wracając z pracy też na obwodnicy leżał rozjechany lis. Równie dobrze zamiast tych niewinnych zwiarzat mogły byc ludzie...

10


gość ~gość (Gość)21.11.2018 20:33

60+ i pamiętaj że ograniczenie prędkości nie oznacza że możesz jechać z taką prędkością a gdy zza zaparkowanego auta wyskoczy np małe dziecko a Ty je potracisz lub co gorsza zabijesz to żadne tłumaczenie że jechałas 40czy 30 na godzinę Cie nie usprawiedliwia. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie ale też za innych. Trzezwe myślenie i zimna krew to podstawa. Lecz w danym wieku sprawność umysłowa jak i refleks, szybkość przemija są wyjątki ale to ludzie co uprawiają sporty a nie siedzą w chalupie na d...e I po określonym wieku np 60lat powinno robić się dodatkowe badania ten kto ma prawo jazdy coś takiego jak psychotesty żeby sprawdzić reakcje na dana sytuację czy nie jest opóźniona.

31


gość ~gość (Gość)21.11.2018 20:06

Kierowca 60+ jazda bezpieczna to spokojna jazda jeśli masz 60+ masz prawo jazdy dosyć długo i nie musisz jechać jak na egzaminie 40 jedz tak jak czujesz się najlepiej a jak czujesz się źle wezwij taksówkę. nie utrudniaj innym jazdy używaj kierunkowskazów dużo wcześniej zanim zmienisz pas patrz w lusterka bo droga to nie tylko to co przed samochodem ale też to co z tyłu utrzymuj bezpieczna odległość między pojazdem nie 50metrow nie blokuj lewego pasa nie zatrzymuj się na rondzie aby wpuścić inny pojazd chyba że to pojazd uprzywilejowany Sprawdzaj poziom płynów w aucie nie tylko raz w roku na przeglądzie. W kilku słowach jazda bezpieczna to jazda w której o każdej porze roku jesteś wstanie zapanować nad pojazdem nie robiąc innym uczestnikom drogi krzywdy jesteś w stanie uniknąć zderzenia z sarna,kotem gołębiem nie uderzając przy tym w drzewo czy słup umieć wyjść calo z sytuacji gdy pojazd z naprzeciwka nagle zmienia tor jazdy i leci na tak zwane zderzenie czołowe nie ladując przy tym w trumnie. Jeździć tak jak żyć trzeba umieć nikt nas tego nie nauczy żadna szkoła żaden mandat to tylko przestroga od Boga a z ziemi niedaleko do nieba. Dziękuję

20


gość ~gość (Gość)20.11.2018 22:06

Warunki warunkami, a prawda jest taka, ze tam takiego skrzyzowania nie powinno byc! Zaistnialo wbrew przepisom, a co za tym idzie bezpieczenstwu.

04


gość ~gość (Gość)19.11.2018 20:52

No właśnie. Trochę śniegu troche deszczu i ludzie jeżdżą jak inwalidzi. Przepraszam inwalidzi na wózkach jeżdżą lepiej niż połowa kierowców w naszym kraju. Jeżeli czujesz się nie na siłach masz zły dzień coś Cie boli to nie wsiadaj za kółko proste. Te korki i wypadki to tworzymy my sami kierowcy bo nie umiemy się zachowywać i pomagać sobie na wzajem na drodze ktoś wlecze się jak wół po drodze, i tłumaczy się a bo śnieg spadl a bo jest ślisko a bo nie zmienilem opon na zimowe i niech jeszcze doda a bo mam stary zużyty samochód bez systemów wspomagania itp . Każdy kierowca powinien doswiadczyc takiego czegoś jak kontrolowany poślizg czy gwałtowne hamowanie żeby wiedzieć jak w danej sytuacji o danej porze roku zachowuje się pojazd. A nie jeździć 40na godzinę i tłumaczyć się tym że jadę wolno ostrożnie lecz i przy tej prędkości możemy zrobić komuś innemu krzywdę.

1510


!!! ~!!! (Gość)20.11.2018 09:48

Bo jeździć to trzeba umić.

70


gość gośćranga19.11.2018 22:44

Powiem że 40 km na godzinę po mieście w trudnych warunkach to dobra prędkość.

100


gość gośćranga19.11.2018 22:42

To już zima powoli i z rozwagą jeżdzimy ,słaba widoczność i pieszych w ogóle nie widać.Rozwaga ,najważniejsze że w tej stluczce się nikomu nic nie stało blachę sklepów.Powinien być obowiązek obligatoryjnie opony zimowe od 1.listopada do 1.kwietnia obowiązkowe jak oc.

82


gość ~gość (Gość)19.11.2018 21:53

Brawura .

62


gość ~gość (Gość)19.11.2018 20:32

Przychylam się do poprzedniego komentarza.

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat