Kolejny tytuł magistra do zdobycia w Piotrkowie

Strefa FM Poniedziałek, 08 czerwca 20203 3279
Studenci kierunku Finanse i rachunkowość będą mogli kontynuować naukę na studiach II stopnia. Zgodę na utworzenie drugiego etapu kształcenia wydało już Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
fot. archiwum epiotrkow.pl

Kandydaci na studia mogą już zapisywać się online. Rekrutacja elektroniczna potrwa do 17 sierpnia tego roku. Dla chętnych przygotowano 30 miejsc. Kandydaci będący absolwentami kierunków z dziedziny nauk społecznych będą wybierani na zasadzie konkursu dyplomów. Ci, którzy kończyli inne kierunki będą przechodzić rozmowę kwalifikacyjną.


Katedra Ekonomii i Zarządzania została utworzona na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w 2018 r. Jak podkreślają władze uczelni ukończenie Finansów i rachunkowości pozwala na podjęcie pracy w bankach, instytucjach finansowych, instytucjach sektora ubezpieczeniowego, agencjach rozwoju regionalnego czy w roli przedsiębiorcy.


Zainteresował temat?

5

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.06.2020 18:39

Świetnie, tylko po co? Potem dyplom w ramki i na kas~ do marketu.

20


gość ~gość (Gość)08.06.2020 13:33

Polecam SGH a nie jakieś filie

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat