Kolejny sukces zespołu Grabiczanie

ePiotrkowRegion Wtorek, 19 listopada 20193 1382
Grabiczanie zauroczyli jury i publiczność III Przeglądu Piosenki Patriotycznej „Matecznik” w Szadku. Po raz kolejny udowodnili, że praca przynosi efekty, wyśpiewując I miejsce. Przed składem sędziowskim wystąpiło piętnaście zespołów z całego województwa łódzkiego. Podczas koncertu artyści wykonali utwory o tematyce patriotycznej m.in. „Dwa serduszka”, „Żołnierza i pannę”, czy ,”Nawróconą”.

Zespół z Grabicy nie próżnuje i wciąż zachwyca, jego tajemnica tkwi w tym, że należą do niego ludzie pełni energii i pasji do śpiewu. Grabiczanie od początków swojego istnienia aktywnie działają zarówno w środowisku lokalnym, jak i występują na różnego rodzaju przeglądach i festiwalach, zdobywając wiele wyróżnień. - Dziękujemy za pełną zaangażowania pracę, podtrzymywanie kultury i muzyki ludowej oraz promowanie gminy Grabica. Niezmiernie radujemy się z kolejnej nagrody i życzymy zespołowi, by kolejne występy były równie owocne! - mówi wójt gminy Krzysztof Kuliński.

 

 

 

 

(materiały: UG Grabica) 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Z Majkowa Śr. ~Z Majkowa Śr. (Gość)20.11.2019 15:48

Wreszcie ładnie ubrania. Na ludowo, a nie te paskudne zielone kiecki....fu

40


DarkomanRolnik ~DarkomanRolnik (Gość)20.11.2019 22:27

Pięknie reprezentujecie i promujecie naszą gminę Grabicę. Gratulacje I-go miejsca

20


gość 22 ~gość 22 (Gość)20.11.2019 11:38

serdeczne gratulacje!!!!!

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat