Kolejny piłkarski weekend za nami

Poniedziałek, 16 października 20173
Poloniści stracili punkty w meczu z Astorią Szczerców, przegrywając w meczu 10. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej 0:2 (0:1), natomiast młodzi piłkarze piotrkowskiego UKS Concordia 1909 są w tym sezonie bezbłędni, w weekend wygrali kolejny mecz, tym razem pokonali Tęczę Janków 4:0 (1:0) i nadal prowadzą w I grupie klasy B.

Wynik spotkania w Szczercowie otworzył tuż przed przerwą Sławomir Landowski, natomiast drugą bramkę strzelił Radosław Pęciak. Polonia zajmuje w tej chwili czwarte miejsce w tabeli, tracąc do lidera - RKS Radomsko - 13 punktów. W najbliższą sobotę poloniści zmierzą się na własnym boisku ze Szczerbcem Wolbórz, początek tego spotkania o godzinie 15.00.

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Concordia 1909 Piotrków Trybunalski nie zwalniają tempa, tym razem pokonali Tęczę Janków, pierwszą bramkę w 33. minucie meczu zdobył Kacper Karbowiak, który po przerwie jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Wynik tego spotkania ustalił w 81. minucie spotkania Robert Bora. W następnej kolejce lider zmierzy się na wyjeździe z IKS Inowłódz, ten mecz rozpocznie się w niedzielę, 22 października o 11.00.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0:2 (0:1) Astoria Szczerców
(43' Sławomir Landowski, 69' Radosław Pęciak)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Filip Błażejewski (65' Rak) - Bąbol, Patryk Grzesiuk, Jakubiak (80' Mateusz Grzesiuk), Kamocki, Kukulski, Lenarcik, Malicki (85' Marcinkiewicz), Ornafa, Santos, Yermakov (Kawnik).

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 4:0 (1:0) Tęcza Janków
(33', 49', 72' Kacper Karbowiak, 81' Robert Bora)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Grzegorczyk (82' Mijas) - Jagiełło, Adamczyk, Mamrot, Kubicki, Lipski (75' Wawrzynkiewicz), Kępski, Mucha (70' Cieślak), Niepsuj, Bora (80' Bujakowski), Karbowiak (72' Maluga).