Kolejny park handlowy powstanie w Piotrkowie

ePiotrkow Środa, 30 czerwca 202148 28851
W czwartym kwartale 2022 roku na ul. Sulejowskiej w okolicach marketu budowlanego OBI ma powstać największy w mieście park handlowy.
fot.: materiały prasowe

Za realizację projektu odpowiada firma Napollo, do której należą parki handlowe pod nazwą N-park.

 
Parki handlowe typu convenience, w które inwestuje Napollo, oferują korzystny miks najemców, zaspokajający codzienne potrzeby klientów. - W N-parku w Piotrkowie Trybunalskim, oprócz oferty spożywczej, dodatkowo wprowadzimy ofertę gastronomiczną oraz propozycje dla domu i ogrodu, powstanie również restauracja typu drive - mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w grupie NAPOLLO.

 
Wyróżnikiem N-PARKÓW jest tenant-mix, oparty na wybranym zestawie popularnych marek. Oferta parków handlowych jest każdorazowo profilowana zgodnie ze specyfiką lokalizacji, tak by optymalnie wykorzystać jej potencjał.

 

 N-Parki w całej Polsce

 
Napollo to polska firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zwiększając tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów. Dzisiaj strategia Napollo, zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego i Piotra Korka, ekspertów w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem w Polsce i za granicą. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, specjalistów w zakresie planowania i komercjalizacji, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala.

 
Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok. 15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. W tej chwili budowany jest N-Park w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, którego otwarcie zaplanowano na koniec tego roku, a w Poznaniu przy ul. Promienistej trwa modernizacja i rekomercjalizacja pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco i RTV Euro AGD. Już niedługo ruszy także budowa N-Parku w przywrocławskich Łanach.

 
Napollo to właściciel galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych. Napollo jest także członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 


źródło: Red./ retailnet.pl


Zainteresował temat?

12

4


Komentarze (48)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pol ~Pol (Gość)09.07.2021 18:48

To teraz mafia włoska stawia centra

21


grzywka z bałut ~grzywka z bałut (Gość)03.07.2021 09:09

trzeba mienić zarządzającą Focusa tzw grzywkę ,na niczym się nie zna ,to jest przyczyna pustych lokali

60


Niechciczanka ~Niechciczanka (Gość)03.07.2021 12:42

Żądamy Biedronki w Niechcicach!!!

03


karol ~karol (Gość)02.07.2021 10:10

Bardzo dobry pomysł, wreszcie będzie zagospodarowane to miejsce. Lokalizacja super bo przy obwodnicy i bardzo dużo ludzi z kasą mieszkających od Piotrkowa do Sulejowa

13


Dzidek ~Dzidek (Gość)01.07.2021 11:21

Co robita przecież będzie gdzie chodzić z Alankami Natankami i dzesiką

62


Obywatel.kaaaaaaaaaa ~Obywatel.kaaaaaaaaaa (Gość)30.06.2021 14:08

I pół lokali będzie pustych pod wynajem? Nawet Focus ma problemy z pustymi lokalami, nie wiem na co nam kolejny pusty moloch w mieście. Do tego pewnie zamknięty przez obostrzenia milionowej fali covid ????

316


JACKO ~JACKO (Gość)30.06.2021 17:58

Ło Byle By Tylko Tych Kamienic Nie Zburzyli Bo Tak Tam Ładnie Na Kącu i szkoda

21


doktor horban ~doktor horban (Gość)30.06.2021 15:47

Na czwarty kwartał to akurat przypada ósma fala koronapaniki,więc pozdrawiam tych,którzy tam otworza lokale.

158


Marylka ~Marylka (Gość)01.07.2021 13:22

Ludzie co Wy macie z tymi zarobkami najniższymi ?? Co tylko się nie otwiera to zaraz lament, ze najniższe zarobki w kraju a nowy sklep!! To, ze macie najniższe zarobki to Wasz problem nie każdy w Piotrkowie jest łamagą na smieciowkach czy zwykłym szeregowym pracownikiem za pare groszy. Dajcie żyć tym którym się powodzi niech maja wybór i dużo sklepów. A drugie co jeszcze mi przychodzi do głowy to to, ze tak narzekacie na każdy nowy sklep a wystarczy zobaczyć co dzieje się w sklepach w weekendy, przed świetami itp WSZĘDZIE ludzi jak mrówek po 30 osób do kasy

63


młodszy ~młodszy (Gość)01.07.2021 09:05

N-Parki w całej Polsce. Nowy biznes starszych braci?

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat