Kolejny odcinek obwodnicy w 2016 roku

Strefa FM Czwartek, 06 sierpnia 20157 3142
W 2016 roku piotrkowscy kierowcy pojadą kolejnym odcinkiem obwodnicy. Zapewnił o tym na antenie Strefy FM prezydent miasta, Krzysztof Chojniak.

- W tym roku prace nie są widoczne, ze względu na to, że pracujemy nad kwestiami dotyczącymi projektów czy przygotowaniem gruntów. W następnym zaś zrealizujemy budowę kolejnego odcinka, od ulic Modrzewskiego do Wojska Polskiego - zapewnia Chojniak.

Jak dodaje prezydent, na trasie wybudowane zostaną także dwa ronda. Pierwsze na skrzyżowaniu z ulicą Twardosławicką, drugie zaś przy ulicy Wojska Polskiego.

Władze miasta będą zabiegać o dofinansowanie na ten cel w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, czyli tzw. schetynówek.

Obwodnica N-S biegnie od ulicy Dmowskiego przez Sikorskiego, Słowackiego do Modrzewskiego. Ostatni odcinek został oddany do użytku w 2011 roku.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fsfd ~fsfd (Gość)07.08.2015 18:46

odcinek od sikorskiego do słowackiego już się sypie...zanim skoncza to poprzednie odcinki beda w rozsypce...Powinni sprowadzic niezaleznych fachowcow i zweryfikowac zgodnosc wykonania z projektem. Nie jest wielka tajemnica, ze na budowach drog sie oszukuje i kladzie ciensze warstwy asfaltu niz projekcie. Na koniec przyjezdza kolega inspektor i ma pokazane palcem gdzie ma nawiercic probke zeby wtopy nie bylo. Oto Polska właśnie...

31


kura ~kura (Gość)07.08.2015 16:04

poczekajmy jeszcze 10 lat i wybudujmy dwie nitki

41


Piotrkowianin Piotrkowianinranga06.08.2015 09:18

Cytuję:
W następnym zaś zrealizujemy budowę kolejnego odcinka, od ulic Modrzewskiego do Wojska Polskiego - zapewnia Chojniak.

Oczywiście zapomniał dodać, że ze względów oszczędnościowych ten odcinek również będzie jednojezdniowy. Nieważne, że za kilka lat trzeba go będzie przebudować na dwujezdniowy, co będzie droższe niż budowa drogi dwujezdniowej od razu, ale to już zmartwienie kolejnego prezydenta.

Komentarz był edytowany przez autora: 06.08.2015 09:21

141


Marcin Marcinranga06.08.2015 14:51

Może mi ktoś powiedzieć poco nam kolejne odcinki obwodnic?? Wystarczy żeby wszystkie tiry wcześniej puszczać na "Gierkówkę" i tyle od strony Sulejowa już jest z Łodzi Bełchatowa też. Lepiej by wstrzymali tą budowę obniżyli podatki i ściągnęli inwestorów

03


błagam zróbcie to ~błagam zróbcie to (Gość)06.08.2015 09:32

a czy nastanie w końcu dzień kiedy ktoś pomyśli o miejscach pracy, czyli przedłuży odcinek do ulicy Wroniej ?
Przecież są tam tereny które by mogły przyciągać inwestorów, a póki co ulica za urzędem skarbowym jest czymś czego nie da się ująć w słowach, najgorszą drogą w POLSCE.
Nie mówiąc o tym ile ludzie pracujący w urzędzie lub areszcie muszą nadrabiać CO DZIEŃ kilometrów żeby jechać ulicą Żelazną do pracy.

101


Alaska69p ~Alaska69p (Gość)06.08.2015 09:10

Od Modrzewskiego do Sikorskiego już chyba jest wybudowana ,może czegoś nie rozumie ???

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat