Kolejny koncert piosenki rosyjskiej w Piotrkowie

Strefa FM Czwartek, 13 czerwca 20193 1554
Po sukcesie pierwszej edycji, piotrkowscy artyści postanowili jeszcze raz zaprezentować mieszkańcom swoje umiejętności. Koncert piosenki rosyjskiej odbędzie się 18 czerwca o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Piotrkowie.

- Widzowie czują niedosyt po pierwszym koncercie i chcą przeżyć to jeszcze raz. Po ostatnim występie usłyszeliśmy wiele ciepłych słów, ludzie mówili nam, co chcieliby jeszcze usłyszeć w naszym wykonaniu. Dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i chcemy jeszcze raz pojawić się na piotrkowskiej scenie. Podczas kolejnego koncertu pewne elementy będą podobne, ale nie zabraknie również wielu niespodzianek. Repertuar będzie bardzo zróżnicowany, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - powiedział jeden z artystów Robert Alberciak.

 

Artyści wykonają utwory takich wykonawców jak Anna German, Ałła Pugaczowa, Sergey Lazarev, czy Valeria i Konstantin Meladze. 

 

Wydarzenie powstaje wspólnie z oddziałem wojewódzkim Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód.

 

Bilety na koncert dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury. 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bdziu ~bdziu (Gość)14.06.2019 15:31

"Artyści wykonają ..." A można wiedzieć jacy to są artyści ? Jakieś nazwiska czy coś...

30


gość ~gość (Gość)13.06.2019 17:22

Byłam, warto posłuchać i zobaczyć

50


gość ~gość (Gość)13.06.2019 15:07

Przecież takie koncerty w Piotrkowie były organizowane corocznie przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko Radzieckiej i cieszyły się dużą popularnością! Po co zakłamywać historię!

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat