Kolejny awans piotrkowskich biegaczy

ePiotrkowŁódzkie Środa, 18 października 20170 1666
Reprezentanci trzech piotrkowskich szkół powalczą o mistrzostwo województwa. We wtorek, 17 października nad Zalewem Patyki w Zelowie odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół średnich, gimnazjalnych i podstawowych.
Fot.: MSZ Piotrków Trybunalski


Awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w 25 października w Poddębicach, wywalczyli reprezentanci trzech piotrkowskich szkół:

 

W kategorii szkoły średnie - Licealiada (rocznik 1998 i młodsi), awans wywalczyli chłopcy z IV LO - I miejsce (opiekun Tomasz Wychowałek) oraz dziewczęta z I LO, również I miejsce (opiekun Agnieszka Karwulewicz).

 

W kat. igrzyska młodzieży szkolnej (rocznik 2002-2004) do finału awansowały dziewczęta z IV LO - II miejsce (opiekun Julita Ziółkowska).

 

Z kolei w kat. igrzyska dzieci (rocznik 2005 i mł.) o tytuł mistrza województwa powalczą chłopcy i dziewczynki ze SP nr 12 (opiekunowie Małgorzata Franas i Renata Kopańska).

 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat