Kolejne zwycięstwo Polonii, druga porażka Concordii

Sobota, 21 września 20194
Obydwa zespoły rozegrały swoje mecze na własnych boiskach. Poloniści pokonali w sobotę Orła Nieborów 3:0 (2:0), natomiast piłkarze Concordii przegrali 2:3 (2:2) z Kasztelanem Żarnów.

Obydwa spotkania rozpoczęły się o godzinie 16.00, na przerwę bardziej zadowoleni schodzili jednak poloniści, którzy prowadzili wówczas 2:0, w drugiej połowie strzelili jeszcze jedną bramkę i wygrali 3:0. Dokładnie taką liczbę bramek straciła natomiast UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, piotrkowski zespół do przerwy remisował, ale to goście zdołali strzelić zwycięskiego gola.

Polonia, która jest wiceliderem IV ligi łódzkiej rozegra kolejny mecz już w najbliższą środę, 25 września ze Zjednoczonymi Stryków. Ten wyjazdowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 16.30. Concordia, która aktualnie spadła na 4. miejsce w tabeli I grupy w klasie A, również na wyjeździe zmierzy się z RKS Rzeczyca, ten mecz odbędzie się 29 września, początek o godzinie 15.00.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski 3:0 (2:0) Orzeł Nieborów

(15’ Patryk Olszewski, 19’ Arkadiusz Porochnicki, 49’ Mateusz Jakubiak)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Bruchajzer – Jagodziński (48’ Bąkowicz), Polit, Kwaśniczko, Bąbol, Przybysz (77' Nieśmiałek), Porochnicki, Głowacki (66’ Suzuki), Olszewski, Wojtczak (46’ Nowaczyk), Jakubiak.

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2:3 (2:2) Kasztelan Żarnów

(Bramki dla piotrkowskiego zespołu zdobyli: 9’ Artur Jędrzejczyk, 40’ Jakub Kępski)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Grzegorczyk- Ryszka, Adamczyk, Mamrot, Kwaśniak, Szafrański, Kępski, Bora, Niepsuj, Bujakowski, Jędrzejczyk.