Kolejne zakażenie w powiecie piotrkowskim

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 20 lipca 202011 6647
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o jednym nowym zakażeniu koronawirusem w powiecie piotrkowskim. Zmarł też 80-letni zakażony z powiatu tomaszowskiego, który posiadał schorzenia współistniejące. Łącznie w całym województwie łódzkim mamy 16 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
fot.: pixabay

Potwierdzone wyniki dotyczą: trzech młodych kobiet, czterech kobiet w średnim wieku, dwóch kobiet w starszym wieku, jednego młodego mężczyzny, czterech mężczyzn w średnim wieku, dwóch mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 23 do 89 roku życia. 

 

Kolejnych 38 osób po leczeniu otrzymało 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: jedno dziecko, jedna nastoletnia dziewczynka, dziewięć młodych kobiet, dziewięć kobiet w średnim wieku, trzy kobiety w starszym wieku, czterech młodych mężczyzn, siedmiu mężczyzn w średnim wieku oraz czterech mężczyzn w starszym wieku. 

 

 

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

  • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 3630
  • Liczba osób aktualnie zakażonych: 682
  • Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 33
  • Liczba osób objętych kwarantanną: 2334
  • Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 523
  • Liczba osób, które wyzdrowiały: 2755
  • Liczba osób, które zmarły: 193
  • Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 679.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.07.2020 12:47

Dzięki premierowi i ministrowi zdrowia w naszym kraju nie decydowano kogo leczyć a kogo nie.

11


gość 6 ~gość 6 (Gość)20.07.2020 16:51

Czesi ogłosili zwycięstwo na covidem, świętowali zdjęli maski. Dziś czytam że od kwietnia mają najwięcej zakażonych i spodziewają się nawrotu. My też jesteśmy na ścieżce dzięki premierowi i ministrowi zdrowia.

22


stary kawaler ~stary kawaler (Gość)20.07.2020 22:21

Najgorsze to te wesela! Ludzie się żynią, robią weseliska na 150 osób, a na weselu, jak to na weselu... Nie ma mowy o dystansie, ludzie, jak sobie popiją, to się ściskają, całują, przytulają etc. i z tego są nowe ogniska. W czasie pandemii odpowiedzialni ludzie powinni robić skromne wesela dla najbliższej rodziny z zachowaniem jakiegoś dystansu, bez tańców, obejmowania się, całowania itp. Oczywiście tylko wtedy, jak ktoś jest bardzo zdeterminowany, żeby... w ogóle to zrobić...

42


wielki łeb ~wielki łeb (Gość)20.07.2020 17:52

A w Sulejowie dzień po dniu kolejne dwa przypadki. I wszyscy przewodniczący oraz wiceprzewodniczący komisji wyborczych na kwarantannie.

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat