Kolejne, wakacyjne atrakcje dla najmłodszych

Strefa FM Wtorek, 17 lipca 20180 2166
Przed nami kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy. Impreza, organizowana w ramach "kampanii społecznej na rzecz rodziny", odbędzie się 19 lipca o godzinie 15.00 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 12.

- Będą gry, zabawy zręcznościowe oraz konkursy. Nie zabraknie również artystycznego malowania twarzy. Dodatkowe atrakcje na festynie zapewnią również przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji oraz KM Straży Pożarnej, a to wszystko z okazji święta policji. Organizatorami festynu są: Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Kultury - powiedziała Magdalena Ciżewska, starszy instruktor MOK. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat