Kolejne nocne prace na A1. Tym razem między Kamieńskiem a Radomskiem

Strefa FMRegion Wtorek, 22 września 20203 2266
Dzisiejszej nocy będą prowadzone prace związane z budową wiaduktu na drodze Dobryszyce - Blok Dobroszycki. W związku z tym należy spodziewać się czasowych zatrzymań ruchu między godziną 21 a 3.
fot. pakwi

Wykonawca przewiduje, że każde zatrzymanie nie powinno trwać dłużej niż 10 minut i we wskazanym wcześniej czasie powinno być ich maksymalnie dziesięć. Po każdym zatrzymaniu ruch będzie wznawiany jak najszybciej, aby rozładować kolejki samochodów.


Przypominamy, że utrudnień należy spodziewać się na odcinku „B” między Piotrkowem a Kamieńskiem, gdzie będą prowadzone prace związane z budową wiaduktu na węźle Kamieńsk (przy skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 484). Drogowcy kilkakrotnie zatrzymają ruch na około 15 minut. Utrudnienia będą występować w godzinach 23 - 4 w nocy z wtorku na środę oraz z środy na czwartek.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.09.2020 18:33

Znowu zamykajom i otwierajom?Nie morzna tego zrobić za jednym zamahem

04


aaaaa ~aaaaa (Gość)22.09.2020 22:17

Żeby tak większość robót drogowych robili to byłoby super

10


gość ~gość (Gość)22.09.2020 18:47

Będą petardy na otwarciu i coś za darmo?

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat