Kolejne medale Piotrkowskiej Fundacji Talentów

ePiotrkowKraj Poniedziałek, 28 października 20190 2611
6 medali w tym 2 złote zdobyli zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów w zorganizowanym w Warszawie Międzynarodowym Pucharze Atletyki Powietrznej - International Air Athletics Cup. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Kinga Majchrowska/Natalia Woźniakowska i Mikołaj Białasiński.

Ładuję galerię...

Był to trzeci turniej z 5 turniejów z serii międzynarodowych pucharów w dyscyplinach akrobatyki powietrznej. W zawodach wzięło udział ponad 120 uczestników z Polski, Rosji i Ukrainy, w tym 11 zawodników z Piotrkowskiej Fundacji Talentów.

 

Zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów z Piotrkowa Trybunalskiego zaprezentowali się w kategorii Aerial Hoop zdobywając następujące miejsca: złoty medal dla duetu Kinga Majchrowska/Natalia Woźniakowska w kategorii Duet Juniors (year of birth 2002-2006), złoto także dla Mikołaja Białasińskiego w kategorii Children (year of birth 2009-2010) B, srebrny medal dla duetu Julia Omonkowska /Oliwia Kondraciuk w kategorii Duet CDhildren (year of birth 2007-2010), drugie miejsce i srebro również dla Matyldy Kiełbasy w kategorii Children (year of birth 2009-2010) A, kolejny srebrny krążek dla Marty Wiśniewskiej w kategorii Children (year of birth 2007-2008) A, brąz dla Kingi Majchrowskiej w kategorii Children (year of birth 2007-2008) B. Wyróżnienia otrzymały Anna Rogalska, Klaudia Kuliberda oraz duet Alicja Wiśniewska/ Michalina Strzelczyk, Choreografie zawodników zostały przygotowane przez trenera Ewę Wiśniewską.

 

W ramach Pucharu odbyła się kwalifikacja do drużyny narodowej (reprezentacji Polski) do udziału w 2-nd International Air Athletics Championship, które odbędą się w dniach 23-24 listopada w Rydze (Łotwa). Z Piotrkowskiej Fundacji Talentów do drużyny narodowej zakwalifikowały się: Kiełbasa Matylda, Mikołaj Białasiński, Marta Wiśniewska, Kinga Majchrowska, Rogalska Anna, duet Julia Omonkowska /Oliwia Kondraciuk, duet Kinga Majchrowska/Natalia Woźniakowska.

 


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat