Kolejne Forum Promocji Województwa Łódzkiego

Strefa FMBełchatów Poniedziałek, 25 czerwca 20184 4893
W Bełchatowie zorganizowano tegoroczne Forum Promocji Województwa Łódzkiego. To cykliczne spotkanie ma na celu wspieranie budowania marek regionalnych oraz lokalnych. To także możliwość podzielenia się swoimi pomysłami oraz doświadczeniami.

Ładuję galerię...

-To spotkanie traktujemy jako ważny element integracji mieszkańców naszego województwa. Chcemy, aby łódzkie kojarzyło się pozytywnie, z odpowiednim miejscem do mieszkania, inwestowania, czy do nauki. Forum Promocji służy temu, aby pokazać odpowiednie narzędzia, prezentować ekspertów oraz dobre wzory i doświadczenia, które posłużą wspieraniu marek regionalnych i lokalnych. Te dwa dni to taki moment refleksji - powiedział Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.

 

Podczas forum jego uczestnicy wysłuchają 11 wykładów - Przyjechałam na Forum Promocji po raz pierwszy i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Podczas takich spotkań możemy wymieniać się doświadczeniami i jestem pewna, że pomoże nam to w pracy - powiedziała Monika Sroczyńska, sekretarz gminy Ksawerów.

 

W pierwszy dzień spotkania swoje prelekcje przedstawili m.in  Paweł Tkaczyk, strateg i mówca publiczny oraz Krzysztof Ibisz, prezenter telewizyjny, aktor i dziennikarz - Takie wydarzenia to wspaniałe okazje do poznania fantastycznych ludzi i to jest moim zdaniem najważniejsze - podkreślił.

 

Wydarzenie potrwa do wtorku (26.06)


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ale heca ~ale heca (Gość)27.06.2018 08:31

jest to przykład jak marszałkowo może marnować publiczny grosz

10


ciekawe ~ciekawe (Gość)26.06.2018 08:04

Ile Krzysiu wzion za wystempo?

41


ale heca ~ale heca (Gość)26.06.2018 07:50

platforma z peeselem bawi się za nasze piniondze.

71


Witek ~Witek (Gość)25.06.2018 21:20

Lepiej by pomyśleli o wyjściu z UE byłby lepszy pożytek i pytanie kto takie głupoty sponsoruje

54


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat