Kolejna wygrana Polonii

PKS Polonia PiotrkówRegion Niedziela, 18 sierpnia 20192
Polonia Piotrków pokonała w Zelowie miejscowy Włókniarz 3-1. To drugie zwycięstwo piłkarzy trenera Roberta Grzesiuka w IV lidze.
fanpage PKS Polonia Piotrków Tryb.fanpage PKS Polonia Piotrków Tryb.

Po zwycięskim meczu z Ceramiką Opoczno zawodnicy piotrkowskiego klubu mieli zaledwie dwa dni na regenerację przed wyjazdowym meczem z Włókniarzem Zelów. Już pierwsza połowa pokazała jednak, że 48 godzin wystarczyło. Wynik spotkania w 13. minucie otworzył Jakubiak. Pięć minut później kolejne trafienie dołożył Olszewski, a pod koniec pierwszej połowy strzelił jeszcze jedną bramkę. - To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Z Włókniarzem Zelów mierzyliśmy się już w sparingach i obawialiśmy się tego spotkania, jednak nasza drużyna zrealizowała założenia taktyczne. W pierwszej połowie zdobyliśmy trzy bramki, po których rywale już nie zdołali się podnieść - powiedział nam Robert Grzesiuk, trener PKS-u Polonia.

Kolejny mecz PKS Polonia rozegra u siebie przeciwko KS Warta Działoszyn w sobotę 24 sierpnia o godzinie 18:00.