Kolejna plantacja zlikwidowana, tym razem w Moszczenicy

ePiotrkow Środa, 31 sierpnia 201613 20181
Na terenie nieużytków w pobliżu stacji kolejowej w Moszczenicy policjanci znaleźli plantację konopi. Tym samym na czarny rynek nie trafiło około 2 kilogramów narkotyku.

29 sierpnia w ustronnym miejscu na terenie nieużytków, w pobliżu stacji kolejowej funkcjonariusze znaleźli 9 krzaków konopi indyjskich zasadzonych w gruncie oraz dwie rośliny ścięte, leżące przy uprawie. Nielegalny towar został zabezpieczony. Wstępne badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny w kierunku marihuany. Funkcjonariusze oszacowali, że z tego rodzaju przestępczej działalności plantator mógł zebrać z krzaków marihuanę o szacowanej wartości czarnorynkowej blisko 60 tys. zł. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

e ~e (Gość)31.08.2016 07:15

Aaaa

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat