Kolejna osoba zarażona wirusem AH1N1

Strefa FM Wtorek, 22 stycznia 20133 3130
Kolejna osoba z Tomaszowa zarażona wirusem AH1N1. To juz 8 przypadek z tego terenu.

Łącznie z powodu grypy hospitalizowano już 18 osób. Na szczęście spada powoli liczna zachorowań. - Od początku 2013 roku do 22 stycznia mamy zgłoszone 1093 zachorowania na grypę lub podejrzeń zachorowania na tę chorobę. Liczba zgłoszeń trochę maleję. Wcześniej było ich ponad 100 dziennie. Od wczoraj liczba ta nie przekracza 100. Hospitalizowano 18 osób (w tym pięcioro dzieci). U ośmiu osób potwierdzono obecność wirusa AH1N1 - mówi Anna Ulrych, dyrektor tomaszowskiego sanepidu.

Żadna z hospitalizowanych osób nie była szczepiona przeciw grypie.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

aga72 ~aga72 (Gość)23.01.2013 20:05

a ile osób z tych 1093 było szczepionych?????

00


Macieju ~Macieju (Gość)23.01.2013 08:23

A ja osobiście jestem zdania że to kolejny "biznes" koncernów farmaceutycznych. Szczepienia, tabletki, syropki... Kto tak naprawde wie na 100% co jest w tych wszystkich tabletkach i syropkach ? O szczepieniach nie wspominając bo w tym przypadku udowodnili że w szczepionkach (nie pamiętam których dokładnie) znajdowała się chociażby rtęć i inny cząsteczki metali ciężkich. Zaryzykuje więc stwierdzenie że trują nas na wielką skale. Co z ustawą o przymusowych szczepieniach która weszła w życie już od września 2012 r. ? Wystarczy teraz już tylko że sanepid stwierdzi epidemie i będą wszystkich szczepić jak leci trucizną która wywoła za jakiś czas nie wiadomo co i będzie się dało wyczytać w mediach "dziwna przypadłość polaków" "tysiące ludzi w szpitalach" "miliony umierają na dziwną chorobe". Normalnie poligon doświadczalny. Polaczki głupie, polaczki nic nie zrobią, można ich truć a każdy z pochyloną głową zgodzi się na los opłakany z godnością. TFU !

00


Krzychu ~Krzychu (Gość)22.01.2013 23:14

Przestańcie straszyć ludzi, AH1N1 to jeden z rodzajów grypy który tak samo często zabija ludzi jak inne jej odmiany. Cała machina medialna została rozkręcona przez firmy farmaceutyczne kilka lat temu po to by ludzie kupowali szczepionki.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat