Kolejna "ofiara" polonistów

Region Niedziela, 07 kwietnia 201910
Aż 7:0 (3:0) pokonali w sobotę piłkarze piotrkowskiej Polonii GUKS Gorzkowice. Do przerwy poloniści wygrywali 3:0, w drugiej połowie hat-tricka skompletował Mateusz Jakubiak, który w sumie cztery razy pokonał bramkarza gospodarzy. W tym sezonie podopieczni Roberta Grzesiuka jeszcze nie przegrali żadnego spotkania i tylko jedno zremisowali, pozostałe zakończyły się ich zwycięstwem.

Wynik tego meczu otworzył najlepszy strzelec piotrkowskiej drużyny Adrian Malicki, dwie kolejne bramki jeszcze przed przerwą zdobył wspomniany Mateusz Jakubiak, obydwa gole strzelił w zaledwie 120 sekund, a konkretnie w 37. i 38. minucie spotkania. W drugiej połowie poloniści też dominowali na boisku i ostatecznie pewnie wygrali ten mecz 7:0.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski nadal jest liderem piotrkowskiej okręgówki, w sobotę, 13 kwietnia poloniści podejmą KS Mniszków, to spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30.

GUKS Gorzkowice 0: 7 (0:3) PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(29' i 67' Adrian Malicki, 37', 38', 46' i 69' Mateusz Jakubiak, 78' Michał Wiśniewski)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski – Wojewódzki, Wrona (55' Jagodziński), Jakubiak, Malicki (70' Cieślik), Nowaczyk (62' Kukułka), Kugiel, Bąbol (72' Kapuściński), Sulikowski (68' P.Grzesiuk), Bykowski (58' Lewandowski), Wiśniewski.