Kolejna edycja "Jesteśmy"

Strefa FM Sobota, 31 maja 20080 2533
Już po raz szósty studencki teatr "Wyjście Ewakuacyjne" zaprasza na swój cykliczny program artystyczny pt. "Jesteśmy".
- Ideą koncertu jest prezentacja twórczości studentów - mówi Lucyna Jakubczyk opiekun grupy.

Studenci zaprezentują scenki kabaretowe, taniec, a także wykażą się umiejętnościami wokalnymi.
Występ odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 18.30 w auli budynku A piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego przy ul. Słowackiego 114/118. Wstęp wolny.

Teatr Studencki "Wyjście Ewakuacyjne" działa przy filii uniwersytetu od roku 2000. Opiekunem i jednocześnie reżyserem grupy od początku jej istnienia jest mgr Lucyna Jakubczyk, na co dzień wykładowca na wydziale filologiczno - historycznym. Teatr swoją działalnością nawiązuje do tradycji piotrkowskich igrców żakowskich, kontynuując dokonania piotrkowskiej braci studenckiej z okresu XVII wieku. Grupa liczy obecnie ok. 20 osób - studentów wszystkich kierunków.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat