Kolędy zabrzmiały w Szydłowie (VIDEO)

Strefa FM Piątek, 11 stycznia 20191 4318
Eliminacje w ramach XVIII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek odbyły się w Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Szydłowie. W tym roku uczestniczyło w nich ponad 300 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Ładuję galerię...

-Każdego roku dzieci prezentują nowe, zaskakujące aranżacje. Poziom jest coraz wyższy, widzę że uczestnicy starają się uatrakcyjnić swoje występy poprzez np. stroje - powiedziała Bożena Palus, dyrektor placówki.

 

Uczniowie prezentowali utwory solo, a także w duetach i zespołach - Podczas przeglądu zaprezentowałam kolędę "Skrzypi wóz". Jest to mój pierwszy występ, na szczęście kibicowali mi moi rodzice i moje przyjaciółki ze szkoły - powiedziała Natalka, ze Szkoły Podstawowej nr 10.   

 

 

Wręczenie nagród i Uroczysty Koncert Laureatów odbędą się 20 stycznia w kościele parafialnym w Szydłowie Kolonii, początek o godzinie 12.00.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.01.2019 20:05

No cudownie mamy zdolną młodzież tylko radni prosimy podać ręce takiej młodzieży zdolnej a nie nicponiom

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat