Kolęduj i wygrywaj nagrody!

ePiotrkow Środa, 16 grudnia 20200 979
Przedstawiciele Katolickiej Szkoły i Przedszkola Sióstr Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają do udziału w "Rodzinnym konkursie kolęd i pastorałek". Zgłoszeń należy dokonywać za pomocą mediów społecznościowych placówki. Na zwycięzców czekają nagrody.
fot.: pixabay

Materiał wideo z nagranym wykonaniem wybranej kolędy lub pastorałki, należy opublikować w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu na Facebooku. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 grudnia, a głosować na swoich faworytów będzie można do 10 stycznia 2021 roku. 

 

W konkursie przyznane zostaną dwie nagrody: pierwsza przez jury, druga przez internautów, którzy będą "lajkować" poszczególne nagrania na Facebooku. 

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

 

pobierz plik regulamin-koledy-i-pastorałki.pdf

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat