artykuł sponsorowany

Kody i bonusy od bukmachera Fortuna

Wtorek, 09 marca 2021 690
Fortuna to jeden z najstarszych i najbardziej znanych bukmacherów na polskim rynku. Cieszy się dużą popularnością wśród graczy ze względu na atrakcyjne bonusy dla nowych użytkowników. Sprawdź, jaki kod promocyjny Fortuna wykorzystać, aby zyskać nawet 2230 zł.

 

Fortuna kod bonusowy – co możesz otrzymać?

 

Bukmacher oferuje typerom kilka rodzajów promocji. Wpisz specjalny kod Fortuna w formularzu rejestracyjnym, a otrzymasz bonusy w ramach oferty powitalnej. Są to dodatkowe środki na zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu oraz od wpłaty. Zaletą propozycji Fortuny są nie tylko wysokie kwoty, ale przede wszystkim korzystne wymogi obrotu, dzięki którym w łatwy sposób wypłacisz otrzymane środki z konta.

 

Kod promocyjny Fortuna – bonus bez depozytu na start

 

Wpisując kod Fortuna w trakcie bezpłatnej rejestracji konta w serwisie bukmachera, dostaniesz bonus bez depozytu na start. Są to punkty w KLUBIE PLUS, czyli programie lojalnościowym Fortuny, które w łatwy sposób wymienisz w e-sklepie bukmachera na darmowy zakład o wartości 20 zł. Możesz z niego skorzystać w ciągu kolejnych 7 dni. Masz więc tydzień, aby zupełnie gratis, bez konieczności przelewania dodatkowych środków, obstawić zakład. To całkowicie darmowe środki za samą rejestrację w serwisie, które przy odrobinie szczęścia zamienisz w prawdziwą wygraną.

 

Kod Fortuna na zakład bez ryzyka

 

Promocja bez depozytu łączy się z ofertą powitalną na zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Jeśli wpiszesz specjalny kod promocyjny Fortuna podczas rejestracji, otrzymasz 210 zł. To oznacza, że jeżeli nie będziesz miał wystarczająco dużo szczęścia i przegrasz pierwszy zakład, stracisz tylko podatek 12%, który jest obowiązkowo pobierany przez bukmacherów. Otrzymasz natomiast zwrot stawki.

Zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł to jedna z najwyższych stawek za cashback na polskim rynku. Obowiązuje ona wyłącznie po wpisaniu specjalnego kodu, który znajdziesz w serwisie ZawodTyper.pl. Przed postawieniem pierwszego zakładu należy aktywować promocję w zakładce Moje bonusy na koncie gracza w serwisie Fortuny.

 

Bonus na start – otrzymaj do 2000 zł

 

Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się ostatnia propozycja dla nowych graczy. To klasyczny bonus od depozytu, który wynosi 100% wpłaty do 2000 zł. Jeśli więc przelejesz na konto bukmacherskie pierwszy depozyt w maksymalnej kwocie 2000 zł, to bukmacher przekaże Ci dodatkowo taką samą kwotę. Z bonusu możesz skorzystać tylko raz, a promocja nie będzie wliczana przy kolejnych wpłatach. Dlatego też warto przelać na swoje konto w serwisie jak najwyższy depozyt, aby móc otrzymać od buka prezent w takiej samej wysokości. Do promocji wlicza się każda wpłata wynoszącą od 10 do 2000 zł. Aby z niej skorzystać, należy zaakceptować ją w sekcji Moje bonusy w ciągu 3 dni od zarejestrowania konta w portalu, a następnie w czasie kolejnych 4 dni trzeba postawić swój pierwszy zakład.

Aktualnie Fortuna kod bonusowy przyznaje niemal wszystkim graczom, pozwalając im zyskać nawet 2000 zł. Promocję znajdziesz w serwisie ZawodTyper.pl.

undefined


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat