Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego

ePiotrkow Poniedziałek, 08 października 201820 7799
Działania prospołeczne i kulturalne, propagowanie zdrowego stylu życia i skuteczność w realizacji programu zapowiadają kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Swoje plany na rozwój województwa przedstawili podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Rynku Trybunalskim.
fot.: Ł. Michalczyk

- Jeżeli dostanę się do Sejmiku Województwa Łódzkiego chciałbym zrealizować przede wszystkim dwa postulaty. Zależy mi na wprowadzeniu kalendarza badań profilaktycznych dla mieszkańców oraz organizacji zajęć gimnastycznych we wszystkich gminach powiatów piotrkowskiego, radomszczańskiego i bełchatowskiego. Wszyscy nasi kandydaci są specjalistami w konkretnej branży. Chcę się skoncentrować na służbie zdrowia - mówił Paweł Kowalczyk, startujący z I pozycji w okręgu 4.

 

Tymczasem Jacek Sokalski ubiegający się o mandat radnego z pozycji IV ma nieco inny pomysł na poprawę jakości życia w województwie łódzkim: - To co kocham, czyli działania prospołeczne i kulturalne oraz edukacja kulturalna, między innymi dzieci i młodzieży - to jest to, co chciałbym robić w Sejmiku.


Podczas spotkania z dziennikarzami przedstawiono ponadto kilku pozostałych kandydatów koalicji, którzy już 21 października będą chcieli zdobyć jak największą liczbę głosów w wyborach samorządowych.


Zainteresował temat?

5

11


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja nie glosuje ~ja nie glosuje (Gość)08.10.2018 18:00

jak to jest że jeden drugiemu z kandydatów robi nazłość jeden wiesza swój plakat wyborczy a za godzine nastepny zalepia jego plakat swoim plakatem

50


gość ~gość (Gość)09.10.2018 00:31

Stop!wam i poprzednim!!dość!!

50


filozof ~filozof (Gość)08.10.2018 21:45

Ja zagłosuje na Dyrektora Jacka Sokalskiego

28


WON!!! ~WON!!! (Gość)08.10.2018 20:23

Państwu już POdziękujemy! 8 lat waszego nierządu nam wystarczy!

1911


Witek ~Witek (Gość)08.10.2018 19:53

Dla tej koalicji czerwona kartka

189


Organizacja zajęć gimnazstycznych???? ~Organizacja zajęć gimnazstycznych???? (Gość)08.10.2018 15:33

To w szkołach nie ma już gimnastyki???????????????????

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat