Kluby z Piotrkowa Trybunalskiego, Gorzkowic, Sulejowa i Rozprzy z certyfikatami PZPN

ePiotrkowRegion Wtorek, 03 grudnia 20193 2518
Na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej opublikowano listę klubów, które zakwalifikowały się do nowego programu szkoleniowego. Program certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich ma polegać na dofinansowywaniu i popularyzacji piłki nożnej wśród dzieci, poprawie jakości warunków treningu młodych adeptów sztuki piłkarskiej, dzięki niemu rodzice mają być na bieżąco informowani o poziomie i warunkach szkolenia. W naszym województwie przyznano 35 certyfikatów, srebrny otrzymał UKS Gmina Rozprza, a brązowe m.in. UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, GUKS Gorzkowice i MGKS Skalnik Sulejów.

Są trzy kategorie certyfikatów: złote, srebrne i brązowe. Aby ubiegać się o nie przedstawiciele akademii muszą spełnić odpowiednie warunki np: odpowiednie obiekty, odpowiednie zaplecze sanitarne, odpowiednie zaplecze sprzętowe, czy też odpowiednie kwalifikacje trenerów.

 

29 listopada poznaliśmy wszystkie szkółki z województwa łódzkiego, które zostały zakwalifikowane do udziału w programie, w sumie 35.

 

Złote certyfikaty w naszym regionie otrzymały:

RKS Radomsko

 

Srebrne:

UKS Hattrick Bełchatów

UKS Gmina Rozprza

 

A brązowe:

UKS Orlik Ujazd

RAP Radomsko

UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

GUKS Gorzkowice

MGKS Skalnik Sulejów

 

Ze szczegółami dotyczącymi Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich można się zapoznać tutaj.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.12.2019 11:56

A Concordia nic...? Nie może być....

05


krzyżok ~krzyżok (Gość)03.12.2019 14:35

Za to Polonia platynowy certyfikat.

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat