Klimczak ''jedynką'' PSL w naszym okręgu

Strefa FM Piątek, 16 sierpnia 201928 3112
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje, Dariusz Klimczak, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz radny Sejmiku Województwa Łódzkiego otwierać będzie sejmową listę PSL w okręgu nr 10.

- Wszystkie nazwiska są już na tej liście, ale potwierdzi je konwencja wojewódzka, potem krajowa, która odbędzie się 17 sierpnia w Płocku – mówi D. Klimczak. - Ale już dziś mogę powiedzieć, że z Piotrkowa startować będą Marek Mazur, Elżbieta Ościk, Ewelina Skorupa z gminy Gorzkowice. Będą też niespodzianki.

 
Ludowcy stworzyli Koalicję Polską, z jej list wystartują też politycy ugrupowania Kukiz’15, Europejscy Demokraci oraz przedstawiciele rozmaitych fundacji i stowarzyszeń.


Zainteresował temat?

0

9


Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)3 dni temu, 16:07

On nie ma wstydu! Nic z tym miejscem nie ma wspólnego i jeszcze ta nieszczęsny żona niedoszły prezes elektrowni w Skierniewicach specjalistka od prawa kanonicznego czy jakoś tak, czkawką się odbija nadmiar kumoterstwo i nepotyzmu

141


osąd ~osąd (Gość)3 dni temu, 13:06

Polacy pamiętają rządy PO-PSL. Nigdy więcej PSL nie może rządzić lub współrządzić Polską. To oni podnieśli wiek emerytalny dla rolników: dla kobiet z 55 lat, do 67 lat oraz dla mężczyzn z 60 lat, do 67 lat. Od wojny i PSL-u ustrzeż nas Panie.

126


gość ~gość (Gość)15 godzin temu, 15:11

Polskie
Stronnictwo
Lewicowe
nic więcej do dodania.

20


123 ~123 (Gość)przedwczoraj, 06:51

Pewnie szuka posadki prezesa dla żony?

70


gość ~gość (Gość)przedwczoraj, 06:44

PSL rozłożył na łopatki szpitale a tak w ogóle to kto to

80


hbv ~hbv (Gość)przedwczoraj, 20:13

wszyscy byle nie psl ,to oni głosowali za likwidacją położnictwa na rakowskiej ,dla kasy zrobią wszystko

60


Zaneta ~Zaneta (Gość)3 dni temu, 16:44

Bardzo dobry kandydat, młody, ambitny i doświadczony. Popieram

210


gość ~gość (Gość)3 dni temu, 14:57

Pan Darek porządny facet.

112


ale ~ale (Gość)3 dni temu, 14:36

PSL już był, już ich nie potrzebujemy.

140


dociekliwy ~dociekliwy (Gość)3 dni temu, 13:35

Wiem, że rozmaite fundacje i stowarzyszenia w KP, to między innymi ludzie z RAŚ, a czy w ramach koalicji znajdzie się miejsce dla ludzi z KOD, Inicjatywy Feministycznej, LGBT, Obywateli RP, etc.

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat