ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Klimatyczny koncert popularnej piotrkowskiej formacji

Piątek, 04 stycznia 2019 1792
Niezwykle lubiana formacja BEzNut po raz pierwszy od dawna wystąpi w rodzinnym mieście. Na koncert pod nazwą "Klimatycznie" zaprasza klub Sejf w piątek 11 stycznia.

Zespół BEzNut to duet - Beata Królikiewicz i Tomek Morozowski. Śpiewają i grają utwory z własną muzyką, napisaną w większości - do znakomitych tekstów Beaty Leszczyńskiej, łódzkiej poetki. W repertuarze przeważają spokojne, klimatyczne ballady o wszystkim co otacza nas dookoła, o życiu, przyjaźni, miłości, relacjach i związkach. Tomek Morozowski gra na gitarze i śpiewa, Beata śpiewa i czasem gra na flecie poprzecznym. Pięć lat temu wydali płytę “Kawa z mlekiem”, drugi krążek jest w przygotowaniu.


Jak zapowiadają muzycy, pierwszy w 2019 roku koncert będzie miał wyjątkowy wymiar i przyjemną oprawę. Nazwa "Klimatycznie" mówi sama za siebie. Początek w piątek 11 stycznia o 21.00, ale klub Sejf zaprasza już godzinę wcześniej. Wtedy też będzie można kupić bilety (cena 10 zł).


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat