ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Klienci Focus Mall królami letniego wypoczynku

Pi±tek, 23 czerwca 2017 5872
Tylko w Focus Mall klienci mog± poczuć się jak królowie letniego wypoczynku. Specjalnie dla nich w centralnym miejscu galerii powstało stanowisko, gdzie mog± zrobić sobie swoj± pierwsz± wakacyjn± fotkę.

Ładuję galerię...

Całe stanowisko jest odzwierciedleniem kreacji kampanii Summer is coming, któr± możemy ogl±dać na billboardach w naszym mie¶cie. Focus Mall przeniósł projekt 2D w trójwymiarow± rzeczywisto¶ć. Jest niebieskie niebo, piaszczysta plaża, trawy i oczywi¶cie główny bohater – niczym w „Grze o tron”. Turystyczne krzesło – rzecz, bez której nie rusza się piotrkowianin na Słoneczko, Bugaj czy pobliskie rzeki. „Tron” ozdobiony jest w charakterystyczny sposób prawdziwymi letnimi akcesoriami. Warto zagl±dać na profil centrum na Facebooku – galeria dla osób, które podziel± się zdjęciami ze stanowiska przygotowała niespodzianki. Stanowisko będzie dostępne do 3 lipca.


Zainteresował temat?

3

5


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat