Klasa okręgowa: Waleczny Mierzyn

Strefa FM Środa, 04 czerwca 20080
Kiedy po kwadransie meczu w Żarnowie miejscowy LKS prowadził z goścmi z Mierzyna 3:0 wydawało się, że tego spotkania nie może już przegrać. Mierzynianie zaczęli jednak odrabiać straty.
. Po 45 minutach było 1:3, a gola strzelił Mariusz Duchnowski. Po przerwie goście osiągnęli zdecydowaną przewagę. Dwa razy do bramki trafił Szymon Nowakowski, drugiego swojego gola zdobył także Duchnowski i goście wywieźli z Żarnowa komplet punktów. Brawa za walkę!
Najwyższe zwycięstwo odniósł Włókniarz Moszczenica, który rozgromił Polonię Gorzędów aż 9:2. Tym samym zespół z Gorzędowa, na kolejkę przed końcem rozgrywek, przekroczył niechlubną barierę stu straconych bramek. Dwa gole Łukasza Krzynówka dały wygraną GUKS-owi Gorzkowice z OTS Opoczno-Gorzałków.

Oto wyniki:

LKS Żarnów - LKS Mierzyn 3:4 (3:1)
(Bramki dla Mierzyna: Duchnowski 2, Nowakowski 2)
GUKS Gorzkowice - OTS Opoczno-Gorzałków 2:0 (1:0)
(Bramki dla GUKS: Krzynówek 2)
Włókniarz Moszczenica - Polonia Gorzędów 9:2 (4:0)
(Bramki dla Włókniarza: Staniaszek 2, Malicki 2, Lamch 2, Skóra, Kowalczyk, Skrobek)
LKS Wola Krzysztoporska - Astoria Szczerców 2:2 (1:0)
(Bramki dla Woli: Jaworski, Białek)
Omega II Kleszczów - Zjednoczeni Bełchatów 1:4 (0:3)
Świt Kamieńsk - Ceramika Opoczno 0:7 (0:1)
Skalnik Sulejów - KS Paradyż 0:2 (0:0)
Lechia Tomaszów - Błysk Aleksandrów 3:0 - walkower