Klasa okręgowa: Remisowe derby

Strefa FM Wtorek, 29 kwietnia 20080
Niezwykle zacięte były derby powiatu piotrkowskiego w Moszczenicy. Miejscowy Włókniarz zremisował z GUKS Gorzkowice 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Marcina Staniaszka. Dziesięć minut po przerwie wyrównał Łukasz Krzynówek i jak się okazało był to gol, który ustalił wynik spotkania. Mimo kilku okazji z obu stron nic się już bowiem nie zmieniło. W 22. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej znów swoje mecze wygrała czołówka. KS Paradyż i Zjednoczeni Bełchatów pokonali swoich rywali po 4:0, za¶ Ceramika Opoczno wygrała 1:0 z LKS Mierzyn.
Oto wyniki:
LKS Wola Krzysztoporska - LKS Żarnów 1:1 (0:0)
(Białek 87 - Morawski 75)
Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 1:1 (1:0)
(Staniaszek 22 - Krzynówek 55)
Ceramika Opoczno - LKS Mierzyn 1:0 (1:0)
(Ru¶ 33)
¦wit Kamieńsk - Skalnik Sulejów 1:0 (1:0)
(Bobrowski 5)
Omega II Kleszczów - Lechia Tomaszów 2:2 (0:1)
(P. Kowalski 59, 89 - Kubiak 18, Przygodzki 62)
Polonia Gorzędów - KS Paradyż 0:4 (0:3)
(D. Szymanek 22, Mariusz Koćmin 26, Karp 32, Łęgowiak 60)
Zjednoczeni Bełchatów - OTS Opoczno Gorzałków 4:0 (3:0)
(Janik 10, 88, Grabowski 19, Krzciuk 42)
Astoria Szczerców otrzymała punkty walkowerem za mecz z wycofanym Błyskiem Aleksandrów