Kładka nad autostradą oddana do użytku

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Poniedziałek, 03 maja 202130 6099
Piesza kładka nad autostradą w Woli Krzysztoporskiej już gotowa. Oddano ją do użytku 29 kwietnia. Nowy obiekt zupełnie nie przypomina tego starego, przede wszystkim dlatego, że dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łatwiej mogą go też pokonać rowerzyści.

Ładuję galerię...

– Kolejny postęp na budowie autostrady A1 na odcinku „B” – Piotrków Trybunalski Kamieńsk. 29 kwietnia udostępniona została kładka dla pieszych nad drogą w Woli Krzysztoporskiej. Nowy obiekt, spełniający wszystkie wymagane obecnie normy i w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zastąpi starą kładkę, która zostanie rozebrana. Prace rozbiórkowe rozpoczną się po długim weekendzie i będą prowadzone w taki sposób, aby nie utrudniać przejazdu budowaną trasą – informuje Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

megalomania ~megalomania (Gość)2 godziny temu, 17:18

jak zwykle megalomania we Woli...nic mnie już nie zdziwi w tej gminie

00


Xx ~Xx (Gość)wczoraj, 17:32

W Polsce czy zrobią tak czy siak zawsze będzie źle. Tylko marudzenie i wytykanie..kładka bardzo przydatna,solidna - swobodnie będzie można poruszać się(ułatwienie dla okolicznych mieszkańców). Stara służyła kilkadziesiąt lat.

20


pospolity ~pospolity (Gość)wczoraj, 12:04

wczoraj w głównym wydaniu wiadomości Polsatu się nabijali ...budowla dziwoląg, przecież taki wiadukt jak dla zwierząt czy tunel byłby tańszy i wygodniejszy jednak ktoś miał rozmach, jak dawniej dzieci chodziły do szkoły z Wygody albo chodziło sie nad staw w lesie jeżowskim to miało to sens a teraz masakra

01


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)wczoraj, 09:15

Co autor miał na myśli budując to? ????

12


CoolMen ~CoolMen (Gość)przedwczoraj, 18:22

A jednak Wola Krzysztoporska stała się sławna dzięki kładce. Czytaj: https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/monstrualna-kladka-nad-a1-zyskala-rozglos

02


geniusz ~geniusz (Gość)przedwczoraj, 13:42

Skromny tunelik pod autostradą byłby tańszy, wygodniejszy i niewątpliwie bardziej estetyczny.

32


epicemtrum ~epicemtrum (Gość)04.05.2021 16:02

A co ma do tego wola czy wójt to krajowa dyrekcja dróg i autostrad buduje a nie wojt.. on nic do tego nie ma...ale wam jak zwykle nic nie pasuje...nie wybudowali by to znowu lamenty ze zwierzątek budują kładki a dla ludzi nie...wybudowali to też lamenty bo na co to komu itd..

81


gosciu ~gosciu (Gość)04.05.2021 15:15

Nie marudźcie, skorzystałam już nie raz i skraca mi to drogę, zwłaszcza kiedy wiadukt w remoncie i przejść nie można z Wygody do Woli i odwrotnie. Winda za chwilę byłaby zdemolowana przez okoliczne menelstwo.

52


bronek2 ~bronek2 (Gość)04.05.2021 13:17

co ma wójt woli do kładki?! przecież nie on to projektował. z resztą trasa przebiega tylko przez Wolę. dziwne te komentarze

81


ja ~ja (Gość)03.05.2021 20:35

Czy po tej kładce dwie osoby mogą swobodnie przejść obok siebie?
Czy po tej kładce dwie osoby na wózkach inwalidzkich mogą spokojnie przejechać obok siebie?
Czy po tej kładce osoba na wózku inwalidzkim może spokojnie przejechać obok osoby pieszej?
patrzę na te zdjęcia i jakoś mam wątpliwości...

97


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat