Kino Kobiet: "Wszyscy moi mężczyźni" - KONKURS!

ePiotrkow Piątek, 13 października 20170 1408
Kochane Panie! Za oknem jesienna słota, ale to nie powód, żeby siedzieć w domu! Serdecznie zapraszamy na gorące i pełne dobrej zabawy seanse Kina Kobiet.

Już 18 października o godz. 18:30 zobaczymy komedię „Wszyscy moi mężczyźni” z Resse Witherspoon w roli głównej. Od godz. 17.30 w holu kina zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. W związku z aktorką Reese Witherspoon – bohaterką komedii „Wszyscy moi mężczyźni” w październiku zapraszamy Panie w blond włosach! Nie namawiamy oczywiście wszystkich do kolorowania swoich fryzur – raczej jak zwykle liczymy na Waszą pomysłowość. Zapraszamy w perukach (również tych samodzielnie zrobionych) lub w „blond” czapce.

 

kino kobiet

Drogie Panie! Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kina Kobiet. Aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie dostępne na stronie zabawy.


Konkurs rozstrzygnięty, zaproszenie otrzymuje pani Anetta D.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat