Kierowcy uważajcie na utrudnienia na A2 i DK12!

ePiotrkow Wtorek, 06 czerwca 20171 6499
Ruszył kolejny etap prac porządkowych na autostradzie A2 i drodze krajowej nr 12. Od 6 czerwca do środy (7 czerwca) na autostradzie A2, na jezdni w kierunku Warszawy, na odcinku od węzła Łódź Północ do granicy z województwem mazowieckim będą prowadzone prace gwarancyjne i uzupełnianie braków w nawierzchni, odnowa oznakowania poziomego i koszenie trawy.

Wymagają one zamknięcia jednego pasa ruchu, zatem kierowcy muszą spodziewać się miejscowych zwężeń i ograniczeń prędkości. Podobne prace, na tym samym odcinku, ale na jezdni w kierunku Poznania rozpoczną się w środę 7 czerwca i będą kontynuowane do czwartku 8 czerwca.

 

Również od 6 czerwca do środy 7 czerwca na jezdni w kierunku Warszawy między węzłem „Skierniewice” i granicą województwa (km 401+879 i km 402+051) będą prowadzone prace gwarancyjne na dwóch wiaduktach, zaś w środę 7 czerwca na jezdni w stronę Warszawy na odcinku 5 kilometrów (od km 389+000 do km 394+000) między węzłem Łowicz i węzłem Skierniewice rozpoczyna się uzupełnianie oznakowania poziomego. Równolegle prace takie będą prowadzone na jezdni prowadzącej do Poznania, na tej samej wysokości. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

 

W najbliższy czwartek 8 czerwca ruszają też roboty związane z odnową oznakowania poziomego na 12 kilometrowym odcinku DK12 (dawna 91) między węzłem Tuszyn i Piotrkowem Trybunalskim. Prace będą, zależnie od potrzeb, prowadzone raz po jednej, raz po drugiej stronie drogi w godzinach 6.00 – 20.00. Powinny zakończyć się do poniedziałku 12 czerwca. W miejscu prowadzonych robót będzie obowiązywał zakaż wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h.

 


(źródło: GDDKiA w Łodzi)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

maruda ~maruda (Gość)06.06.2017 18:14

Niecierpie uważać

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat