Kierowcy ciężarówek ranni w wypadku na A1

ePiotrkow Czwartek, 13 czerwca 201935 20920
Dwa samochody ciężarowe zderzyły się w czwartek ok. godz. 5.30 na trasie A1.

Ładuję galerię...

Jak podaje punkt informacji drogowej, do zdarzenia doszło między węzłami Tuszyn i Piotrków Zachód (kierunek Katowice, Gdańsk). Dwie osoby zostały ranne, to kierowcy pojazdów biorących udział w wypadku.

 

Na miejscu strażacy pracowali przy usuwaniu płynów eksploatacyjnych z jezdni oraz przy sprzątaniu towaru, który wypadł z jednego z aut (mleko i sery). 

 

Droga była zablokowana aż do godz. 12.40. 

 

 

 

 

(fot. OSP Srock) 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (35)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obserwator drogi ~obserwator drogi (Gość)14.06.2019 09:21

Trzeba było jeszcze bardziej na tyłkach sobie jechać. Prawda jest taka, że 95% kierowców tirów tzw "zawodowych" nie potrafi jeździć a uważają się za wyśmienitych kierowców bo on tirem jeździ. Sytuacja: Teren zabudowany ograniczenie do 50km/h miejscowość gdzie praktycznie codziennie suszą. Wszyscy jadą 50km/h a debil z tyłu jadąc tirem siedzi na tyłku i mruga światłami żeby przyspieszyć? Mądre to to nie było co za kierownicą siedziało. Sytuacja 2: jadąc w terenie zabudowanym tir wyprzedzał mnie i zepchnął bo z przeciwka jechała osobówka a ten debil źle wyliczył odległość musiałem ostro hamować i wpuszczać chama przed siebie zjeżdżając na pobocze. Nie umiecie jeździć i taka jest prawda. Pracodawcy powinni bardziej weryfikować umiejętności. Sytuacja 3 której byłem świadkiem. W Łodzi skrzyżowanie zapala się pomarańczowe światło dziewczyna zatrzymuje się na światłach, debil z tyłu w tirze ostro hamuje bo pewnie się zagapił i w dodatku nie jechał 50km/h zatrzymuje auto prawie na tylnym zderzaku auta tej dziewczyny po czym wysiada i zaczyna ją wyzywać ty pi...do co hamujesz na pomarańczowym ty k itd. Pech chciał że z tyłu jechał za nią za tym tirem jej chłopak czy mąż nie wiem w każdym razie wysiadło chłopisko około 120kg wagi i słyszałem tylko trzask pięści o gębę patrzę a koleś z tira leży na ulicy. Taki chojrak był. Zbierał się po tym strzale z 10 minut. Oczywiście są też kierowcy tirów bardzo kulturalni i naprawdę potrafiący prowadzić te ciężkie maszyny i potrafiący przewidywać w przód. Nie ma tu tłumaczenia że czas goni itd, ile nadrobisz człowieku? Jechałem wyprzedził mnie tir ryzykował wyprzedzał na 3 w terenie zabudowanym a za dosłownie minutę byłem za nim na światłach i po co ryzykować? Są kierowcy tirów którzy jeżdżą przepisowo i zawsze się wyrabiają. Kolejna sytuacja na autostradzie: Jeden Tir jedzie 88km/h drugi 91 km/h i wyprzedzają się. I taki baran blokuje lewy pas auta jadące szybko hamują i jadą za takim debilem dopóki ten nie wyprzedzi. Powinno być takie coś karane mandatem minimum 2000 zł a drugi idiota jadący prawym pasem widzi że jest wyprzedzany i nie odpuści gazu na chwilę żeby puścić tego co go wyprzedza bo po co i jedzie jeden idiota 88km/h a drugi 91km/h i wyprzedzają się w nieskończoność. Nie umiesz jeździć dużym autem przesiądź się na busa i pączki wozić do sklepów!!

80


gość ~gość (Gość)13.06.2019 09:55

Tiry są zbędne

55


gość ~gość (Gość)14.06.2019 08:51

Jak Polska ma się wysoko rozwijać i zmienić transport czy inne gałęzie przemysłu jak ludzie mają siano w głowach proszę tylko zobaczyć program matura to bzdura ludzie po studiach nie znają odpowiedzi na proste pytania...

50


gość ~gość (Gość)14.06.2019 07:47

Bełkot człowieka który nie ma pojęcia i transporcie . jakiś ty inny pewnie pracujesz w polu przy zbiorach truskawek

15


gość ~gość (Gość)13.06.2019 08:21

Dodatkowo droga przez Srock stoi. Proponuję wyburzyć wiadukt na Bełchatów, żeby kierowcą zrobić kolejną atrakcję.

54


marzena ~marzena (Gość)13.06.2019 20:47

niebezpiecznie się jedzie zwężoną autostradą...bezpieczniej i szybciej przez Majków Duży, Szydłów i Wolę Kamocką

30


gość ~gość (Gość)13.06.2019 12:20

Czy ktoś pomyślał o tych kierowcach w korku na A1 i zapytał czy mają wodę do picia. Utkneli tam 6 godzin temu. Może ktoś ruszy d... i im pomoże!!!!

73


spedit-or  z branży tranportowej ~spedit-or z branży tranportowej (Gość)13.06.2019 20:01

Spedytorzy tak układają trasy, że często nie ma tam miejsca nawet na małe opóźnienie. Jak to mawiają dyrektory "auto musi jeździć bo wtedy zarabia...".A i firmy zlecające transport także potrafią naliczać ogromne kary za niewielkie spóźnienie na awizację załadunku lub rozładunku. Wszystko jest tak mocno wyżyłowane, że kierowcy są przemęczeni i o wypadek nietrudno. Skutki widzimy na drogach. Nawet zaostrzenie przepisów w prawie transportowym niewiele zmieniło...

51


gość ~gość (Gość)13.06.2019 17:13

A co by woźili ci kierowcy, gdyby nie pracownicy hurtowni, sklepów i oczywiście magazynów. Już mówię NIC. Najbardziej arogancki z zawodów KIEROWCA CIĘŻARÓWKI. Tiry na tory,totalny brak szacunku do innych i nie tylko w miejscu, gdzie ktoś go ładuje ale również z miejscu jego pracy czyli na drodze. Mają gdzieś to, że osobowa stoi na podporzadkowanej ale jeśli to on jest na takiej drodze to się na siłę wciska i ma wszystkich gdzieś.

101


adiii ~adiii (Gość)13.06.2019 15:14

co się odp.... ostatnio na tej A1 non atop wypadki :(

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat