Kierowca z powiatu piotrkowskiego zablokował S8

PolicjaŁódzkie Środa, 01 lipca 20207 16282
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek (30 czerwca) na trasie S8 pomiędzy węzłami Sieradz–Wschód a Sieradz–Południe. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe. Jeden z nich zaparkowany był na pasie awaryjnym. Sprawcą kolizji był 30-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego.

Ładuję galerię...

Do zderzenia doszło przed godz 12. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 30-latek kierujący ciężarówką marki Man najechał na tył stojącej na pasie awaryjnym naczepy ciężarowego dafa, kierowca którego był zmuszony do postoju z powodu awarii ogumienia. W wyniku zderzenia pojazdów uszkodzeniu ulega naczepa dafa, a jego ładunek wysypał się na jezdnię. Kierowca mana uderzył w bariery, wskutek czego doszło do wycieku paliwa. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego sieradzkiej komendy oraz strażacy. Policjanci poddali kierowców badaniu alkomatem, byli trzeźwi. Pogotowie ratunkowe przewiozło kierowcę mana do szpitala. Po wykonaniu badań opuścił placówkę. 30-latek za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.07.2020 11:44

Ja tam widzę że ładunek paczek na naczepie jest źle wykonany przez osobę od za ładunków. na 3warstwy w górę i nie ma odstępu 10-15cm od duchu . Dla mnie wina złego za ładunku i złego rozmieszczenia palet na naczepie

05


pol ~pol (Gość)02.07.2020 06:29

to był jakiś prawdziwy siofer :P

10


gość ~gość (Gość)01.07.2020 18:33

Kierowca z powiatu piotrkowskiego.Dobrze że o tym napisaliście.Ulżyło mi.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat