Kierowca iveco wjechał w bariery energochłonne na S8

ePiotrkow Piątek, 02 grudnia 20164 9812
Do groźnego w skutkach wypadku doszło w czwartek około godziny 21.15 na drodze ekspresowej S8 na wysokości Węzła Czerniewice w powiecie tomaszowskim (367 km w kierunku Warszawy).

Ładuję galerię...

Jak poinformował nas jeden z użytkowników portalu, kierowca dostawczego iveco z pełnym impetem wjechał w bariery bezpieczeństwa, uszkadzając kilka metrów z nich. Kierowca z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesiek ~wiesiek (Gość)03.12.2016 16:35

Proszę moderatora o blolowanie treści reklamowych, zwłaszcza w obliczu tragedii ludzkich

40


Inez ~Inez (Gość)02.12.2016 12:51

A może by tak jednemu czy drugiemu piratowi drogowemu pokazać co zostanie z pojazdu i jakie mogą być skutki np utrata zdrowia bądź bliskich osób a może i życia to wtedy zastanowi się i być może następnym razem zdejmie nogę z gazu?masz rację co niektórym się wydaje,ze są świetnymi kierowcami w super autach i dadzą radę w każdej sytuacji.Ludzie życie i zdrowie mamy jedno dbajmy o nie.nikt nie wie co może się zdarzyć.czasami bądźmy mądrzejsi przed szkoda a nie dopiero po szkodzie bądź wypadku...zwykle dostrzegamy to co ważne zbyt późno i czasami nie mamy szans powiedzieć przepraszam.

70


driver ~driver (Gość)02.12.2016 08:25

Przejeżdzałem tam wczoraj, warunki na drodze fatalne, intensywny opad deszczu, bardzo silny wiatr, niskie ciśnienie ale wiedziałem że większość kierowców wyobraźnie zostawiło w domu. Pomykali z zawrotnymi prędkościami, popędzali innych mrugając światłami a później efekty podobne jak na załączonych obrazkach.

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat