Kiedy naprawią ulice Brzeźnicką i Widok?

ePiotrkow Czwartek, 08 maja 20142 1935
Radny Jan Dziemdziora znów interpeluje w sprawie ulic Brzeźnickiej i Widok.

- Przy ul. Brzeźnickiej działają 3 rodzinne ogrody działkowe „Oaza”, „Słoneczna Polana” i „Pod Herbem”. Skupiają one ponad 1200 działkowców. Od wiosny do jesieni przebywają w tym rejonie tysiące mieszkańców – szczególnie weekendy. Przybywają do tego miejsca wypoczynku i rekreacji pieszo, rowerami, korzystają również z komunikacji miejskiej i własnych samochodów. Działkowcy i ich rodziny w bezpośrednich kontaktach zgłaszają do mnie prośby o spowodowanie napraw jezdni ul. Brzeźnickiej na odcinku od ul. Łódzkiej do nakładki asfaltowej wykonanej w ubiegłym roku i ul. Widok – pisze w interpelacji radny Dziemdziora.

Dodaje, że stan ulic znany jest decydentom miasta od dawna, ponieważ systematycznie występuje on w imieniu działkowców o uwzględnianie ich w planach remontowych, czy też prowadzonych naprawach cząstkowych. Zauważa, że z tych ulic korzystają również mieszkańcy zamieszkali w tym rejonie.

Czy ulice prowadzące do ogrodów działkowych zostaną w końcu naprawione?


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

OVK ~OVK (Gość)08.05.2014 15:49

Cytuję:
Kiedy naprawią ulice Brzeźnicką i Widok?


pewnie chojniak już szykuje odpowiedni baner z informacją o remoncie,hahahahaha!

50


weteran ~weteran (Gość)08.05.2014 11:30

Gdyby kazdy z naszch radnych mial spojrzenie na otaczajace nas warunki jak p.Jan Dziemdziora zycie w Piotrkowie byloby o wiele przyjemniejsze.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat