Kickbokserzy nie próżnują

Kraj Czwartek, 28 września 20173
Zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wzięli udział w Pucharze Polski w formule Low Kick. Turniej odbył się w Kobyłce pod Warszawą. Piotrkowscy kickbokserzy zdobyli tam trzy medale.

Patryk Juśkiewicz wywalczył srebrny krążek w kategorii wagowej -81 kg, na drugim stopniu podium stanął Andrzej Sabaciński (kat. +91 kg), natomiast Daniel Dajcz zajął trzecie miejsce w kat. -75 kg.

Z kolei inni zawodnicy piotrkowskiej klubu przygotowują się do międzynarodowych startów. Robert Krasoń i Filip Karbownik 13 października wezmą udział w turnieju Scandinavian Open, to będzie dla tych zawodników próba generalna przed Mistrzostwami Świata, które rozpoczną się 4 listopada w Budapeszcie.