Kibice Piotrkowianina wybiorą siódemkę wszech czasów

ePiotrkow Piątek, 15 maja 20206 2516
Pandemia przedwcześnie zakończyła piłkarzom ręcznym tegoroczny sezon, ale Piotrkowianin nie daje kibicom o sobie zapomnieć. Klub od wybuchu epidemii prowadzi aktywną działalność na swojej stronie oraz w mediach społecznościowych. Najpierw w 23 odcinkach przypomniał sezon po sezonie historię drużyny, a obecnie zaprasza fanów do wzięcia udziału w specjalnym plebiscycie na facebookowym profilu klubu.

Ładuję galerię...

Po zaprezentowaniu cyklu dotyczącego historii drużyny, w klubie powstał pomysł na wybranie najlepszych graczy w dziejach. Zebrano nazwiska wszystkich zawodników występujących w pierwszej drużynie seniorów od 1997 i okazało się, że przewinęło się ich ponad 140. Graczy pozestawiano według pozycji i rozpoczęto plebiscyt na siódemkę wszech czasów.

 

- Oczywiście rozpoczęliśmy od bramkarza i tutaj wygrał Szymon Ligarzewski, wyprzedzając Tomka Matulskiego i Piotra Nera. Jako ciekawostkę warto zaznaczyć, że jest to trójka bramkarzy, która razem z Piotrkowianinem wywalczyła najwyższe w historii, 5. miejsce w lidze. Wybraliśmy także najlepszego kołowego i został nim Roman Pożarek. Zwycięzca o przysłowiowy włos wyprzedził legendę naszego klubu, czyli Wojtka Furmana, który jako jedyny zawodnik przeszedł z Piotrkowianinem całą drogę z III ligi do najwyższej klasy rozgrywkowej. Aktualnie wybieramy najlepszego środkowego rozgrywającego. O miano rywalizuje 9 kandydatów, a każdy kibic może zagłosować właśnie na swojego ulubieńca - mówi Michał Ostafijczuk, rzecznik prasowy Piotrkowianina.


Głosowanie w plebiscycie odbywa się poprzez dodanie komentarza pod odpowiednim postem na facebookowej stronie klubu. Każdy kibic wybiera 5 zawodników spośród listy nominowanych i przydziela każdemu punkty w skali od 1 do 5. Po zliczeniu wszystkich głosów, zawodnik z największą liczbą oczek dołącza do siódemki wszech czasów.

 

Poznaliśmy już najlepszego bramkarza oraz kołowego, trwa głosowanie na środkowego rozgrywającego, a do końca maja kibice wybiorą jeszcze dwóch skrzydłowych, lewego i prawego rozgrywającego oraz trenera, którzy wspólnie stworzą siódemkę wszech czasów Piotrkowianina.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.05.2020 19:17

Jezyna że Szczecina Ambroży sam przełoży Adam sam przekładam sino ręki

30


gość ~gość (Gość)19.05.2020 06:52

Skoro to ma być wszechczasów to ja głosuję na Bolesława Chrobrego i Kazimierza Wielkiego.

40


Bezdomny ~Bezdomny (Gość)19.05.2020 08:19

Roman Baturin :)

30


gość ~gość (Gość)17.05.2020 12:01

Najlepszym rozgrywającym jest Bogdan M

52


ddortzz ~ddortzz (Gość)16.05.2020 06:30

wystarczy cala smietanka z góry od z do a

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat