Kasztelan walczył dzielnie, ale minimalnie przegrał

Region Poniedziałek, 14 stycznia 20193
2:3 (23:25, 25:11, 25:15, 20:25, 11:15) przegrali siatkarze LUMKS Kasztelana Rozprza z zespołem AZS IV LO Częstochowa w ramach meczu 15. kolejki II ligi (grupa 3.). Reprezentanci powiatu piotrkowskiego pokazali jednak charakter i choć przegrywali, zdołali przełamać rywala. W tie-breaku czegoś jednak zabrakło.

Rozprzanie wygrali pierwszego seta i wydawało się, że powalczą o zwycięstwo, dwie kolejne partie jednak przegrali i w czwartym secie musieli walczyć o przetrwanie, udało im się przełamać rywala, wygrywając tę część meczu 25:20. W tie-breaku lepsi byli jednak goście i to oni wywieźli z Rozprzy zwycięstwo. Kasztelan nadal zajmuje przedostatnie miejsce w swojej grupie. W następnym meczu jego rywalem będzie wicelider -  MOSiR Sieradz. To spotkanie odbędzie się 19 stycznia w Sieradzu.