Kasztelan sprawił niespodziankę

ePiotrkowRegion Niedziela, 25 listopada 20180 2095
Drugi mecz w II drugiej lidze wygrali siatkarze LUMKS Kasztelana Rozprza, w sobotę pokonali we własnej hali LUKS Wilki Wilczyn 3:2 (25:20, 26:28, 25:22, 19:25, 15:12).

Rywal rozprzan był faworytem tego spotkania, jest wyżej notowany i przyjechał na teren powiatu piotrkowskiego po kolejne zwycięstwo, tak się jednak nie stało, gospodarze po zaciętym meczu wygrali 3:2 i sprawili sporą niespodziankę. W sytuacji Kasztelana niewiele to jednak zmienia, nadal zajmuje przedostatnie miejsce w trzeciej grupie II ligi, choć do kolejnej drużyny, czyli Eco-Team AZS IV LO Częstochowa, traci już tylko dwa punkty. 1 grudnia rozprzanie także rozegrają mecz we własnej hali, tym razem ich rywalem będzie LKPS Borowno.

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat