Kasztelan przegrywa na zakończenie rundy

Region Niedziela, 29 listopada 20200
Aż pięć setów było potrzebne do wyłonienia zwycięzcy spotkania 9-kolejki pomiędzy zespołami z Rozprzy i Wielunia. Niestety po zaciętym spotkaniu lepsza okazała się drużyna WKS Wieluń.

W sobotę, 29 listopada na hali sportowej w Rozprzy został rozegrany mecz 9 kolejki II ligi piłki siatkowej mężczyzn pomiędzy Arcobaleno Kasztelan Rozprza i WKS Wieluń. Spotkanie kończyło pierwszą rundę rozgrywek. Kibice oglądający transmisję meczu nie mogli narzekać na brak emocji.

Początek spotkania to bardzo dobra postawa zawodników z Rozprzy. Skuteczna gra w bloku i w ataku pozwoliła gospodarzom kontrolować przebieg spotkania i odnieść zwycięstwo w dwóch pierwszych setach. W trzeciej i czwartej partii spotkania do głosu doszli jednak siatkarze z Wielunia. Skuteczną grą zniwelowali przewagę Arcobaleno doprowadzając do remisu w setach 2:2. O losach spotkania musiał zadecydować tie-brak. Po zaciętej końcówce lepsi okazali się siatkarze z Wielunia, którzy zwyciężyli spotkanie 3:2.

Arcobaleno Kasztelan Rozprzy - WKS Wieluń 2:3 (25:22, 25:22, 23:25, 17:25, 15:17)

Sobotnie spotkanie zakończyło pierwszą rundę rozgrywek II ligi. Kasztelan po rozegraniu dziewięciu spotkań z dorobkiem 15 punktów zajmuje szóstą pozycję w tabeli. Już za tydzień drużyna z Rozprzy rozpocznie rundę rewanżową. W wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z MKS Bzura Ozorków.