Kasztelan jednak w fazie play-out

ePiotrkowRegion Sobota, 26 stycznia 20195 1504
Zespół SMS PZPS II Spała pokonał w sobotę LUMKS Kasztelana Rozprza 3:1 (25:23, 25:27, 23:25, 13:25), a to oznacza, że reprezentant powiatu piotrkowskiego będzie musiał walczyć o utrzymanie w siatkarskiej II lidze podczas fazy play-out.

Kasztelan nadal zajmuje przedostatnie miejsce w grupie 3., tracąc do kolejnej drużyny w tabeli, czyli Eco-Team AZS IV LO Częstochowa pięć punktów, ale już wiadomo, że rozprzanie tego zespołu nie dogonią Na ostatnim miejscu w tabeli znajduje się PGE II Skra Bełchatów i to z tą drużyną zespół z powiatu piotrkowskiego będzie walczyć o utrzymanie w II lidze, ale wcześniej obydwie drużyny rozegrają jeszcze jeden mecz ligowy. W 18. kolejce II ligi Kasztelan zmierzy się na wyjeździe z Wilkami Wilczyn, ostatnie spotkanie fazy zasadniczej odbędzie się 2 lutego.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.01.2019 01:04

To jakaś porażka. Czemu Kasztelan nie gra składem, którym weszli do II ligi? Skąd się wziął ten chłopczyk, którego każdy inny trener już dawno posadziłby na ławce? Kibiców na meczach coraz mniej.. Sam też wyszedłem w połowie spotkania. Nie ma zagrania, nie ma dobrego dowodzenia. Trener ma klapki na oczach? Szkoda tylko tych dobrych zawodników. Aż przykro to pisać, ale marnują się tutaj..

60


gość1 ~gość1 (Gość)30.01.2019 07:18

W fazie play-out Skra wezmie kilku zawodników z pierwszego składu więc Kasztelan już może się żegnać z II ligą.

32


gość ~gość (Gość)27.01.2019 01:05

Walczymy do końca Kasztelan!

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat