Kasztelan czeka na pierwsze zwycięstwo

ePiotrkowRegion Niedziela, 14 października 20181 1659
13 października okazał się dla siatkarzy II-ligowego Kasztelana Rozprza wyjątkowo pechowy, przegrali bowiem z Czarnymi Rząśnia 0:3 ( 19:25, 19:25, 19:25).

Zespół z Rząśni na pewno jest bardziej doświadczony i to on był faworytem tego pojedynku. LUMKS Kasztelan Rozprza nadal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli II ligi (3. grupa), ale tylko dlatego, że ostatnia PGE Skra II Bełchatów nie tylko nie wygrała jeszcze żadnego spotkania, ale i seta. W następnej kolejce rozprzanie podejmą bełchatowian we własnej hali i zamierzają powalczyć o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Mecz odbędzie się w sobotę, 20 października, początek o godzinie 18.00 w hali sportowej, znajdującej się przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rozprzy.

 

Organizatorzy przygotują kilka atrakcji, w tym konkursy z nagrodami i kącik Młodego Klubu Kibica, przeznaczonego dla najmłodszych kibiców siatkówki. Przed spotkaniem i w jego trakcie animatorki organizują gry i zabawy dla dzieciaków, żeby urozmaicić im sobotnie popołudnie.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

leki ~leki (Gość)15.10.2018 06:48

Rząśnia wygrała w pierwszej klejce ze skrą 3-0 w drugiej przegrała 2-3 z bzurą a w trzeciej kasztelana 3-0

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat