Kasztelan Rozprza bez punktów po meczu w Rząśni

Region Wtorek, 19 stycznia 20210 828
W sobotę 16 stycznia Arcobaleno Kasztelan Rozprza zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z zespołem LKS Czarni Rząśnia. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 14 kolejki rozgrywek II ligi PZPS. Było to już druga konfrontacja obu zespołów w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu, które odbyło się w październiku 2020 roku, zwyciężył zespół z Rozprzy.
fot. rozprza.info

 

W sobotnim spotkaniu od początku inicjatywę objęli gospodarze. Zespół Czarnych Rząśnia szybko zbudował kilku punktową przewagę, która pozwoliła im zwyciężyć pierwszą partię spotkania 16:25. Kolejne partie były nieco bardziej wyrównana, ale także zakończyły się zwycięstwem Czarnych.

 

Zwycięstwo Czarnych Rząśnia, nie pozwoliło im jednak poprawić swojej pozycji w tabeli. Po rozegraniu 14 spotkań z dorobkiem 25 pkt. zajmują 5 miejsce. Zawodnicy Kasztelana także nie zmienili swojej sytuacji, pozostając na 6 miejscu w tabeli. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany zawodnik Czarnych Rząśnia – Kamil Kosz.

Za tydzień zespół z Rozprzy zmierzy się na własnym parkiecie z MOSiR Volley Sieradz, natomiast drużyna z Rząśni rozegna wyjazdowe spotkanie w Ozorkowie.

 

(źródło: rozprza.info)


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat