Kasia Kowalska zagrała w Piotrkowie

ePiotrkow Niedziela, 16 grudnia 20180 4161
Kasia Kowalska jedna z najbardziej cenionych i lubianych polskich wokalistek zagrała w sobotę koncert w Piotrkowie Trybunalskim. Artystka zaprezentowała na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury swoje największe hity, zarówno te z najnowszej płyty, jak i z początków swojej kariery.

Ładuję galerię...

Laureatka trzech Fryderków, Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV i pięciu statuetek Superjedynki, jedna z najlepszych i najpopularniejszych polskich wokalistek – Kasia Kowalska, zagrała w minioną sobotę koncert w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas półtoragodzinnego występu artystka zaprezentowała się publiczności w odsłonie rockowej, jak i lirycznej. Kasia Kowalska zaśpiewała swoje największe hity. Licznie zgromadzona w sali Miejskiego Ośrodka Kultury publiczność mogła usłyszeć zarówno piosenki pochodzące z ostatniej, tegorocznej płyty wokalistki „Aya”, jak i debiutanckiego krążka z 1992 roku „Gemini”. Były to między innymi: „Aya”, „Teraz kiedy czuje”, „Oto Ja”, „Domek z kart”, „Pieprz i sól”, „Wyrzuć ten gniew” czy „Antidotum”.


Koncert Kasi Kowalskiej odbył się w ramach cyklu koncertów „Kultura z klasą”. Na scenie wokalistce towarzyszył zespół w składzie: Bartłomiej Kapłoński – gitary, Marcin Karel (gitary), Tomasz Waldowski – perkusja i Paweł Grudniak – gitara basowa.

 

Tekst i foto: Agawa


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat