ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Karuzela Smaków zaprasza na weekend z kuchnią włoską

Środa, 21 marca 2018 2556
„Kuchnie świata” to cykl spotkań odbywających się w ostatni weekend każdego miesiąca. Płacisz 60 zł, korzystasz z urozmaiconego i bogatego menu w formie bufetu. W marcu proponujemy dwa spotkania poświęcone kuchni włoskiej. Pierwsze odbędzie się w piątek 23 marca w godzinach 18.00 - 22.00, drugie w sobotę 24 marca w godzinach 19.00 - 22.00.

Zapewne większość z Was próbowała lub chociaż słyszała o narodowych potrawach tego kraju. Karuzela Smaków daje Wam możliwość skosztować po raz pierwszy dań kuchni włoskiej, bądź przypomnienia sobie smaków południowej Europy.

Specjalnie przygotowaliśmy menu wraz z szefem Kuchni Restauracja Miód i Wino, by nie pominąć w naszej karcie zarówno popularnych potraw, jak i tych tradycyjnych, o których mogliście nigdy nie słyszeć.

 

Spotkania mają formę bufetu. Będzie on dostępny dla wszystkich osób, które dokonają wcześniejszej rezerwacji. W bufecie znajdziecie zupę, kilka dań głównych, deser oraz kilka przekąsek, oczywiście wszystko w oparciu o daną kuchnie. Spotkania odbywają się w godzinach 19.00 – 22.00. Dbamy także o odpowiednią oprawę muzyczną i wystrój.

 

Wymagana wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 531 640 440 lub za pomocą poczty e-mail: restauracja@karuzelasmakow.pl.


Dzieci do lat 4 bezpłatnie, dzieci do lat 12 - 40 zł.

 

Karuzela Smaków
Best Western Hotel Trybuanlski
ul. Grota Roweckiego 5.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat