Kartki z kalendarza Piotra Szczepańskiego

ePiotrkow Poniedziałek, 26 marca 20180 2061
W Galerii „Śnieżne Krużganki” od 25 marca do 18 kwietnia prezentowana będzie wystawa fotografii Piotra Szczepańskiego „Kartki z kalendarza 2017”.

Piotr Szczepański – piotrkowianin, fotografik – tak pisze o swojej wystawie: Jak większość ludzi, ja także, 1 stycznia 2017 roku, zrobiłem postanowienie noworoczne – będę robił i publikował w internecie tylko jedno zdjęcie dziennie. I tak przez 365 dni. Nie można robić zdjęć „na zapas” na kolejne dni ani pomijać żadnego dnia. Codziennie, z kilku wykonanych tego dnia zdjęć, musiałem wybrać jedną chwilę, którą udało mi się zarejestrować aparatem. Fotografowanie to moja pasja, ale zawsze brakowało mi czasu lub znajdowałem wymówki na to, żeby wziąć aparat do ręki i zacząć robić zdjęcia. Udział w projekcie miał to zmienić, zmotywować mnie do działania i pobudzić kreatywność. Zdjęcia robiłem głównie aparatem, ale często też telefonem komórkowym lub z powietrza za pomocą drona. Większość ujęć została wykonana w Piotrkowie Trybunalskim lub jego okolicach. To głównie zdjęcia krajobrazowe, pokazujące piękno najbliższych mi (dosłownie i w przenośni) okolic. 31 grudnia 2017 roku opublikowałem 365. zdjęcie i udało mi się ukończyć projekt. To była dla mnie ogromna satysfakcja.

 

Wstęp na wystawę wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 

(źródło: Fb Centrum idei Ku Demokracji) 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat