Karol Szokalski nowym szefem piotrkowskiego ZDiUM

ePiotrkow Poniedziałek, 13 stycznia 202033 12193
Były radny, a ostatnio dyrektor w jednej z prywatnych firm, był jednym z dwóch kandydatów na stanowisko dyrektora Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Drugim był Ryszard Żak, wieloletni pracownik Zarządu.
Fot.: archiwum epiotrkow.pl

W uzasadnieniu dokonanego wyboru napisano, że Karol Szokalski spełnił niezbędne wymagania i uzyskał wymaganą liczbę punktów w zastosowanej w postępowaniu technice naboru.

 


Zainteresował temat?

2

7


Komentarze (33)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nowa miotła to nie stary zdarty drapak .......... ~Nowa miotła to nie stary zdarty drapak .......... (Gość)13.01.2020 14:03

Magistrat cierpi na chroniczny brak kasy ......
Nowy Panie Dyrektorze, może na początku urzędowania wyjaśni Pan dla kogo i za ile wybudowano z pieniędzy podatników parking w obrębie skrzyżowaniu Słowackiego - Kostromska vis a vis sex-shop. Media donosiły o uroczystym oddaniu i przecinanej wstędze, lecz rodzi się pytanie dla kogo i po co go wybudowano. Po prostu rozrzutność, marnotrawstwo i zagrożenie bezpieczeństwa.

62


oba. ~oba. (Gość)13.01.2020 12:45

W takich małych grajdołach wszystko zostało po staremu. Powoli ,powoli rodzą się dynastie...ba jest nawet gorzej...

191


gość ~gość (Gość)13.01.2020 11:21

Przez prawie pół roku szukali kolegi na ten stołek no i znaleźli męża pani kierownik biura planowania miasta no i kandydata na radnego z ugrupowania prezydenta Chojniaka. Kolesiostwo żądzi.

312


Gordon ~Gordon (Gość)13.01.2020 12:01

Karuzela kręci się dalej...

152


osąd ~osąd (Gość)13.01.2020 10:56

Jak obniży wysokość opłat za odbiór odpadów komunalnych dla mieszkańców Piotrkowa Tryb. to będzie miał moje poparcie.

64


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat