Karnawałowy i kreatywny koniec ferii w OEA MOK

MOK Piotrków Poniedziałek, 27 stycznia 20200 2653
W karnawałowych nastrojach i w karnawałowych strojach zakończyli ferie zimowe podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak zawsze było kreatywnie i z pomysłem. O artystyczny rozwój zadbali instruktorzy OEA.

Ładuję galerię...

Było plastycznie, tanecznie i teatralnie, a wszystko z fotografią w tle. Jak na zimowe ferie przystało, nie zabrakło także śniegu, a ten wyczarowano na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Magiczny, biały puch pojawił się tuż po spektaklu „Księżniczka na ziarnku grochu", na który zaprosili aktorzy z MOK.

 

Kolejne przygody czekały na dzieci podczas spotkania z Doktorem Dolittle, w towarzystwie którego nie można się było nudzić. Nikt nie nudził się także podczas karnawałowego balu, który odbył się na zakończenie ferii. Były karnawałowe stroje i maski, które powstawały podczas zajęć na świetlicach. Tylu piratów, wróżek, księżniczek czy czarownic dawno nie widziano w Miejskim Ośrodku Kultury. Wybrano oczywiście Królową i Króla Balu. Były konkursy, nagrody, wesoła zabawa i co najważniejsze, uśmiechnięte buzie. W takim nastroju najmłodsi mieszkańcy naszego regiony zakończyli tegoroczne ferie zimowe. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat